Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A "kötényhas" mivel tüntethető...

A "kötényhas" mivel tüntethető el?

Figyelt kérdés

Nem kell óriásit elképzelni,de engem zavar ez a hasi zsírpárna,na meg fogyni is jó volna legalább 8 kgt...

Most vagyok 71,és 46 éves, 161 cm....


2015. febr. 10. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebésszel.
2015. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez még nem kimondottan kötényhas, ahogy a képejet nézegetem róla... csak hasi zsírpárna talán...
2015. febr. 10. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. én is így vagyok,hasonló paraméterekkel.Most egy kicsit lejjebb ment talán a hasam,gyalogoltam,és nagyon keveset eszek.Levest,vagy egy szendvics,nekem másképp nem megy le.
2015. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A gyaloglas is levisz hasrol?kb mennyit,es milyen gyakran csinalod?en futni akarok majd...

Sajnos lehet mar hormonalis is nalam mert lezd a mensim is vacakolni...valtozokor...anyagcsere lelassulas...

En is kevesebbet eszem de ..

2015. febr. 10. 11:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg nem sokat fogytam.szuztea vagy hasonlo bevalt neked?
2015. febr. 10. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szálkásító diétával. Helyi zsírégetés nincs, ezáltal gyakorlatokkal zsírt nem égetsz. Gyorsabb tempójú séta jó aerob mozgásnak, a kocogás meg enyhébb kardionak, ezzel zsírt égetsz, de étrend nélkül az egész lósz.a.rt nem ér.


"Levest,vagy egy szendvics,nekem másképp nem megy le."


Őszintén, ha a kajádra nem figyelsz mit vársz? Szendvics? Miközben fogyni akarsz? Komolyan? Nem keveset kell enni, hanem számolni a kalóriákat és minőségi kajákat bevinni, sok tápanyaggal. Ha keveset eszel az koplalás, aminek semmi értelme nincs, mert a szervezeted az izmot kezdi bontani, ezáltal még löttyedtebb leszel. Arról nem is beszélve, hogy egészségtelen, és utána visszahizod az egészet, ha nem többet.

2015. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!