Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene csinálnom? (F/20)

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és elég sok rajtam a felesleg ...

melózok .. kemény fizikai munka 8 órába ..(izmokat rendszeresen erőltetem..)

meló után itthon bicepsz-re edzek (2,5kg) (2x 100db)

és felüléseket végzek(ab trainer-el ami gondolom jobban hat min egy egyszerű felüléssel...) (200 db)

nap mint nap

már jócskán van izomzatom .. viszont a hájtól nem igazán látszódnak...

mit kellene ennem illetve tennem hogy eltűnjenek ?

(comb és has ami a nagyobb probléma..)

(mióta dolgozok kevesebbet étkezem 2db szendvics reggel + ebéd..vacsorát kihagyom..)


(90 kg)

tanácsokat előre is köszönöm.



2015. febr. 10. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval koplalsz...
2015. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó étkezés+pihenés+edzés=siker


Amelyik nincs meg, azt pótolni kell. Minden izomcsoportot edzeni kell, de nem úgy ahogy csinálod, az max. állóképességet növel. Normális súlyok, amiből 10-20 ismétlés meg, és min. 3 nap pihenő a regenerálódásra. Bár neked nehezebb lesz ezt megoldani a fizikai munka miatt.

Keress testépítő diétás étrendet vagy állíts össze egyet, de előtte ezt mindenféleképen tanulmányozd át: [link]


Jó anyagi háttér kell hozzá, alsó hangon 40 ezer/hó lesz az étrend, plusz ha otthon nem tudod megoldani az edzést akkor még kondibérletet is kell váltanod.

2015. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!