Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogy jobban...

Mit kéne tennem hogy jobban nézzek ki nyárra? Fogyjak? Vagy csak tornázzak? Csatolok képeket.

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 11. 12:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2015. febr. 11. 12:39
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell fogynod, viszont a piercing nekem nem tetszik (egyáltalán).
2015. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elégedett, szeretnék vékonyabb, sportosabb, kevésbé zsíros lenni. Hátha itt van valaki aki ért hozzá, és tud tanácsot adni. :)
2015. febr. 11. 13:00
 4/13 angelside ***** válasza:

Tornázz is és diétázz is egyszerre.


A mozgás által épült izom adja a test kontúrját, a kevesebb zsír jobban láthatóvá teszi az idomokat.

2015. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De hogyan? Kardió? Vagy csak torna? És mennyit? Hogyan? Kétségbe vagyok esve, mert én ilyen testtel nem akarok mutatkozni :D
2015. febr. 11. 13:23
 6/13 angelside ***** válasza:

Annyira azért ne ess kétségbe! A te esetedben ok sincs rá, ha okod is lenne, akkor sem lenne semmi értelme.


Manapság az erősítő (izomépítőnek nevezett) edzések javaslatát olvasni a legtöbb helyen még fogyáshoz is, kiegészítve egy kis kardióval, HIIT-vel. Plusz természetesen helyesen összeállított étrend.


Feltételezem kerek popsit is szeretnél, ahhoz pl. a legjobb a guggolás.


Mondjuk nézz körül itt: [link]


Ha szeretnéd érteni, alkalmazni tudni a "zsírégetést", akkor meg rágd magad át ezen: [link]

2015. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
gyönyörü nöies alakod van!
2015. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyos edzést, aerobic kick-boxot ajánlom.

Bordás hasad lesz, vékonyabb lábbal. Mert a derekad vékony, de a hasadon és a lábaidon van kevés felesleg. Személyi edző is tud segíteni.

2015. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Személyi edzőre nem nagyon van pénzem :) Edzőteremre se nagyon szívesen költenék, otthon szeretnék inkább mozogni :) Köszi a tippeket.
2015. febr. 11. 14:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Hallod... ölni tudnék azért, hogy kicsit zsírosabban olyan alakom legyen, mint a tiéd. Tökéletes alakod van. Komolyan. Széles kerek csípő, vékony derék. Ha én is így néznék ki husosan soha nem diétáznék.


Én a helyedben heti max. 2 alkalommal kardioznék 20 percet, csak azért, mert jót tesz. Egyébként laza aerob mozgást (pl. kocogás) és erősítő gyakorlatokat csinálnék, hogy legyen épüljön némi izom. Esetleg utána diétáznék, hogy szálkásodjak. Pusztán csak diétával csak rontanál az alakodon. Komolyan.

2015. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!