Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúra a legjobb?...

Melyik fogyókúra a legjobb? Mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.110 kg körül.Annyi mindent kipróbáltam de semmi nem használt.3 éve Norbival leadtam 20 kg-ot..Amikor abbahagytam a duplája jött vissza.Mihez kezdjek most? Légyszi a bukó válaszadók kíméljenek így is kevés az önbecsülésem
2010. febr. 12. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggelire egy szendvicset, ebédre valamimlyen főtt ételt, délután gyümölcsöt vagy jughurtot, vacsorára egy bögre tejet
2010. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyél 2-3 óránként, de nagyon keveset. zöldség-gyümölcs, és turmixok. mozogj többet, hagy igazán, tényleg fogyni szeretnél.

reggeli: 1 szelet abonett, light margarinnal, sok-sok zöldséggel (paradics.papri, ubi stb. amit szeretsz)

tízórai: 2 db gyümi (amit szeretsz) 1 bögre tejjel és édeskével turmixolva)

ebéd: sovány húsok, párolt zöldségek

uzsi: bármilyen zöldség v gyümi, esetleg korpás keksz

vacsi: 1 bögre mézes tej

az a lényeg, hogy gyakran egyél de keveset. nasi, csoki, nuku és tészta péksütemény is.

ha ezt betartot, leolvadnak a kilók.

2010. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2010. febr. 12. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint dietetikus és személyi edző a napi 5-6 étkezést jónak tartom, de vacsorára mézes tej??? A tej zsíros és cukros, a méz meg full cukor. Vacsorára pici roston csirkemell, pároltzöldség... Úgy általában sok párolt zöldség, fehér húsok, az is roston. Gyümölcsök mehetnek, de pl. banánt ne egyél már délután mert nagyon cukros. Abonettet elfelejteném, jobb a natúrzabpehely, vagy a zabkorpba, esetleg puffasztott rizs. Cottage cheese-t lehet kapni lidl-be penny-be olyan, mint a tejfölös túró. Alig van benne zsír és szénhidrát, a fehérjetartalma magas. Egy-két szelet pufirizssel tökéletes és egyszerű étkezés... Sok folyadék, cukros üdítők nem, gyümölcslevek nem. Tea, ásványvíz.
2010. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké.Szánsavas víz lehet? Hal? köszönöm szépen :)
2010. febr. 12. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Első 2 komit elfelejtheted. Hülyeség mind2. A személyi edzővel értek egyet, sok fehérje: csirke, pulyka, hal, kevés szénhidrát: rizs+zabpehely.

Napi 6-7 étkezés 4-5 liter víz. És SPORT!

2010. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!