Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám helyettesíteni...

Mivel tudnám helyettesíteni az édességeket ami egészséges is?

Figyelt kérdés
Szeretném a cukrokat szénhidrátokat kevésbé bevinni a szervezetembe de az a baj hogy nagyon édesszájú vagyok mivel tudnám például a csokit helyettesíteni vagy hogy ne kívánjam mindig az édességet? Suliba ti mit visztek enni mert már unom a sok péksütit meg szendvicset de nem tudok mit vinni meg hát nem is egészségesek tudtok nekem segíteni vagy tanácsot adni?

2015. febr. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard helyettesíteni az édességet. Egyszerűen szokj le arról, hogy naponta nasizol. Mert mindegy, hogy mi az, akkor sem jó, hogy ha csak úgy eszel, amikor nem is kéne.

Inkább azt próbáld ki, hogy nem nasizol, csak hétvégén eszel egy-egy sütit.

Esetleg az étcsokit próbáld meg, én nagyon szeretem, de néhány kocka elég belőle, mert nagyon tömény. Sokkal töményebb, mint egy tejcsoki.

Szendvicsed is lehet egészséges, attól függ, hogy mit teszel bele. Vigyél még zöldségeket, gyümölcsöket, salátát. Otthon elkészíted, felszeleteled, beteszed egy dobozba, így könnyen meg tudod majd enni.

2015. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Méz
2015. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha salátát vinni. Elkészítem előre az öntetet külön viszem és evés előtt teszem rá.

Nasizni én magokat szoktam; tudom, az sem egészséges, de a csokinál, gumicukornál biztosan jobb :)

Lényeg, hogy mértékkel mindent :)

2015. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne ajánlgasd már a mézet, az pont ugyanaz mint a cukor ilyen szempontból. Túró édesítőszerrel (citromosan, vaníliásan, vagy valamilyen gyümölccsel), paleo sütik (kevés ch, de rengeteg kalória!!!), szóval édesség de inkább főétkezésnek illik be. Rágógumi. Az én titkos kedvencem pedig az almáspités sajt :).
2015. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
4-es: a kérdező nem fogyni akar, hanem egészségesebben táplálkozni. A méznek rengeteg jó hatása van az emberi szervezetre! (És még édes is)
2015. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja és 4-es, az édesítőszer, amit itt ajánlgatsz, az sokkal károsabb, mint a cukor!
2015. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
cukor helyett pld eritrit, rengeteg zöldség a szendvicsedbe. Csokirecept: 50 gr felolvasztott kókuszzsír, 50 gr holland kakaó, 40 gr méz, kicsi vanília aroma, kézimixerrel összekevered, és vagy jégkockatartóba teszed, vagy zsírpapírra lapos tányérra. Hűtőbe 10-15 perc, isteni finom
2015. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
5: ja, azért tette fel a kérdést a fogyókúrák kategóriában. Cukrot, szénhidrátot szeretné csökkenteni, a méz 99%-a cukor.
2015. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Édesítőszerből pedig sokféle van, sztívia, eritrit egyáltalán nem károsak.
2015. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
joghurtba apríts bele egy kis gyümölcsöt (banánt, almát, körtét...) zabpelyhet, csorgass rá egy kéz mézet és már eheted is:) finom és nagyon nagyon egészséges!
2015. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!