Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztatok el?

Miért híztatok el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
75%
Mert éhesek voltunk nagyon!
2010. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Hormonkezeléstől. De már majdnem leadtam a fölösleget.
2010. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Terhesseg alatt.

de mar csak par kg plusz van :)

2010. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
66%
Ááá honnan tudod hogy elhíztam?? Ennyire meglátszik, hogy még onnan is látod?? :(( :'(
2010. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Anyukám pszichés gyógyszerek miatt.
2010. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

16:09-es.

Talán mert a fogyókúra topikban vagyunk.

És aki ide ír, annak a nagy része elhízott.

"Honnan látom"?? Honnan szerinted??

2010. febr. 13. 16:12
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
én vékony sosem vltam, de tartottam a sulyomat és semmi problémám nem volt vele. majd a terhesség alatt elengedtem magam, oriási étvágyam volt, és mire észbe kaptam, már késo volt...jottek is a kilok, a tobbi a szoptatás alatt (amikor állítolag fogyni kéne), és máris 30 kg...ennek 2 éve, még mindig van 15 felesleg, nehezebben megy, mint jott:(
2010. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Sosem voltam vékony, de azért a normális tartományban volt a súlyom. Az alkatom is a tipikus faros-bögyös menyecske, mint mindenkinek az apukám családjában a női ágon.

Abbahagytam a sportolást, ülő munka, gyorskaja, fogamzásgátló, de a legdurvább a pcos (+20 kg) miatt volt. Már 11-et leadtam. :)

2010. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes egyébként, én is szedek fogamzásgátlót néhány éve, de a mensesen kívül semmi hatása nincs a testemre. A mi családunkban nincs domináns testalkat, van minden a nagyon soványtól a nagyon kövérig, ugyanígy magasságra. Én pl. azért küzdök, hogy megmaradjanak rajtam a felszedett kilók. Anyu nagyon csinos volt fiatalon, de egy időben pszichés kezelés miatt gyógyszert kapott, nagyon elhízott, életveszélyes állapotba került, de amíg a gyógyszereket kapta, nem tudott fogyni, akkor sikerült ledobnia 30 kilót (keserves 1 év alatt, 5 visszajött, de rengeteget sírt és sok fizikai fájdalma volt), miután a gyógyszereket abbahagyta. Ha az orvosok hamarabb észreveszik a bajt, még ma is egészséges lenne, de legalább még él.
2010. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem törvényszerű elhízni a fogamzásgátlótól, csak ezt valamiért nem tudja sok nő, a fogamzásgátlás topikban is láttam. Híznak, tudomásul veszik, ahelyette, hogy visszamennének a dokihoz és másikat kérnének. A jól megválasztott fogamzásgátlótól nem hízik az ember.
2010. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!