Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Családi szülinap volt. Bezabál...

Családi szülinap volt. Bezabáltam. Mennyire volt vészes?

Figyelt kérdés

1 egész szelet és egy 0,5 szelet sajtos-sonkás-vajas melegszendvics

1,5 szelet csokoládé torta

1 túrós rétes

1 almás rétes


Egésznap ennyit ettem egyébként, mert gondoltam a partin úgyis elcsábulok, akármennyire tartom magam. Ígyi s lett.


2015. márc. 6. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez semmi ahhoz képest, amit én ma a fagyikiállításon ettem, szóval nyugi, vannak néha ilyen napok! ;)
2015. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én ma ettem egy jó nagy adag milánói spagettit, két darab rántott húst, egy fél kondér csülkös bablevest, egy liter sört egy nagy tejeskávét három cukorral, egy energiaitalt, desszertnek meg egy somlóit. A somlói már nehezen csúszott le, de leküzdöttem. Amúgy ez csak az ebédem volt. MOndjuk jó dagadt is vagyok.
2015. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész napra ez kevés.
2015. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ettem vagy 6 darab puffasztott rizst (mármint ilyen tömbben) egy tányér brokkolit, karfiol krémlevest, egy kisebb rántott húst, borsó főzeléket, néhány szem tortillát, ittam egy pohár tejet (meg ki tudja hány pohár vizet) és még ettem úgy 7 szem epret is... Ma mindenki bezabált xD
2015. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyiségbe ez vészesen kevés ezzel inkább az a baj hogy cukros.

Gondolom te is abban a tudatban vagy hogy az a jó fogyási módszer ha mimnél kevesebbet eszik az ember.

2015. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is megettem két szelet pizzát tegnap!Ugy látom a tegnapi nap mindenki zabált!:))
2015. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vicces.:D Emlékszem arra a napra. Aznap én is nagyon bezabáltam. Úgy látszik az ilyen nap volt, hogy mindenkinek volt étvágya rendesen.:D

Nekem aznap jött meg, így alapból kajásabb szoktam lenni, a másik meg, hogy buliztam barátnőimmel+ a párommal itthon. Bepiáltunk, aztán sütöttünk házi hambit, betoltam rögtön 2-t. Aztán éjjel barátnőm kitalálta, hogy szaladjunk vegyünk még egy-két dolgot. Narancsos trüffel, csokis keksz, citromos nápolyi, tortilla chips. Húúúú, belegondolni is rossz. El lehet képzelni mit éreztem másnap, szó szerint másnap, ráadásul még a gyomromat is elrontottam.:S:D De a buli jó volt. És még jó, hogy nem vagyok kövér.

2015. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015.március 6.? Aznap én is zabáltam. Egész délelőtt diàkcsemegét ettem, kb 300grammot, délben egy tányér gulyáslevest és 8db epres fánkot, este egy nagy szelet kenyeret 2szelet sajttal majd elszaladt megint a ló(a fánkokkal is bajom volt) és leküldtem egy egész tábla oreos milkát. Amúgy amit te ettél az nagyon kevés egy napra.
2016. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2-es tud vmit 😂
2018. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!