Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért koplalás szerintük?...

Ez miért koplalás szerintük? Hogy lehetne meggyőzni az ilyen felfogású embereket?

Figyelt kérdés

21/L vagyok. Nemrég életmódot váltottam, fogytam is néhány kilót, most vagyok 69kg/160cm, tehát elég sok van még hátra. A szüleimmel napi szintet vita van azon, hogy szerintük az koplalás, hogy nem eszek fehér cukrot, fehér lisztet, inkább csirkét,halat, zöldséget, gyümölcsöt, rizst, túrót, stb fogyasztok.

Szedek vitaminokat, eszek napi 1500 kcal-t. Azért vannak most ennyire megindulva, mert kb 13 éves koromban, amikor dunsztom nem volt az egészséges táplálkozásról, akkor koplalva próbáltam fogyni, és elég rendesen hullott a hajam. Most naponta hallgathatom, hogy el fog hullni a hajam, nem tudok tanulni majd stb.

Jobban érzem magam mióta edzeni járok és tisztán kajálok. Viszont midennap elveszik a kedvem. Persze ők jót akarnak, ezért nem tudok rájuk sehogy hatni. Tanács?


2015. márc. 9. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szrd le. Majd megbékélnek.
2015. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan csak féltenek a korábbiak miatt. Ne haragudj rájuk, én is aggódnék és félnék, hogy esetleg túlzásba viszed. Beszélgess velük sokszor, mondd el, hogy tudod, hogy mit csinálsz, nem koplalsz, eszel rendesen, egészséges vagy.
2015. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondás alapján biztos hogy jól csinálod.

Törődj a magad dolgával, ők meg egy idő után majd megunják.

2015. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd le hogy mikor mit/mennyit eszel, és ülj le velük beszélni, mutasd meg. Ha látják, hogy egészségesen eszel, és nem koplalsz, akkor belátják. Sőt, ha tudod próbáld belevonni Őket is. Hiszen Nekik is az az érdekük hogy egészségesen élj/éljenek.
2015. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érzelmeik hatására látnak rosszul, biztos előjött minden, ami évekkel ezelőtt történt, s ők most abban élnek, nem képesek a valóságot meglátni.


Tényleg mutasd meg nekik, hogy mennyit is eszel, illetve megkínálhatod őket is. Az biztos, hogy nehéz lesz, s mindig is marad bennük valamennyi félsz, hisz egyszer már volt baj.

2015. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kis családom ugyanezzel jött, aztán mikor megkérdeztem, miért szív-és cukorbeteg mindegyikük, csak dünnyögtek.
2015. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!