Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó alaknak számít? (link a...

Ez jó alaknak számít? (link a leirasban)

Figyelt kérdés

[link]

16/L


2015. márc. 12. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lányként azt mondom,igen.

De 16 éves vagy,változhatsz még.

Csak vigyázz, hogy meg ne hízz, de szerintem fogynod sem szükséges.

2015. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gondolom ja, viszont! Úgy hogy félig kitakarod magad a kezeddel nem lehet 100%-os választ adni. Illetve lógós pólóval is lehet csalni, a fekete szín pedig elrejti a vonulatokat (vonulatok lehet, hogy csak a hegyeknél vannak, az emberi testnél pedig inkább kifejezést kellene használnom).


Egy picit súlyzózhatnál mert az integetőizom lassan kezd nőni és megállíthatatlanul fog előre törni.


Amúgy, hagy kérdezzem meg, vad idegen emberek tanácsai hogyan fogják segíteni a megítélésedet önmagaddal szemben, úgy hogy tudod a pasik legnagyobb része ezzel a gondolat sorral kapcsol erre a kérdésre:

"Én pasi, nézni új női test. Női test az én segítség kéri!"


Röviden tömören ennyi :D Ha bármi sértőt mondtam akkor ez van, viszont legalább tiszta tükröt használtál. Ezért gratulálok.

2015. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
wc :D
2015. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jó alak, egy 26 éves nőnek. Egy 16 éves lánynak veszélyes. Látszik a karodon, hogy husis vagy, sőt hiába bő a póló, mivel fehér, látszik, hogy pocika is van. Ha 16 évesen ilyen az alakod, szerinted milyen lesz 10 év múlva? Vagy sokat mondok, inkább 5 év múlva?

Nem kell diétába és őrült fogyókúrába kezdeni, mert még annyira nem veszélyes a dolog, de ha nem változtatsz valamin sürgősen, pl. testmozgás, kevesebb édesség, chips, gyorséttermi kaja, üdítő, akkor nem adok 5 évet és elkezded kongatni a vészharangot, hogy "jajj istenem, hogy fogyjak le".

2015. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!