Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes lenne vizhajtó teát...

Érdemes lenne vizhajtó teát innom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nyár óta diétázom mozgok, és nem fogyok pedig lenne miből. Szénhidrátit nem tudom tovább csökkenteni mert a mozgáshoz valamennyi kell. Pajzsmirigy működésem rendben, de most azt a tanácsöt kaptam hogy próbáljak meg vizhajtot inni mert volt már olyan akun inkább víz volt mint zsír. Szerintetek mit tegyek, próbáljam meg vagy hülyeség?
2015. márc. 13. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem hülyeség:)))) Komolyan azt hiszed, hogy víz van rajtad? Ha nem fogysz, akkor valamit nem jól csinálsz. Ajánlom a kalóriabázis.hu-t, amióta használom, kicsit "megvilágosodtam":)Próbáld ki, hátha segít neked is.
2015. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vízhajtót az ödémás öregeknek kell inni, egészséges fiataloknak felesleges. Ha túlsúlyos vagy, akkor az zsír, ennyi.

Egyébként hány kiló vagy, milyen magas, hány éves, fiú vagy lány? Milyen diétát követsz és mit sportolsz?

2015. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok, és 70 kiló. A felesleg a hasamon meg a csípőmön van leginkább. Ja és lány vagyok. Teljesen kiiktattam az étrendből a cukrot, tésztát, kenyeret, meg lisztes cuccokat. Persze néha 1-2 falat dolog lemegy amibe van liszt, de csak éppen kóstolom. Reggelire zabkorpa joghurttal, vagy zabpehely, ebédre 5 dkg rizs 15 dkg csirke, meg vmi zöldség amennyit meg bírok enni. Viszont miután nem fogytam, így a rizst párolt zöldség váltotta fel. Vacsárára főtt tojás, vagy kevés csirkemell, kb ennyi. Mozgást tekintve, napközben elég keveset mozgok, viszont futook, guggolok, és van oto chilim is, bár szkeptikusan állok hozzá. ( ezért nem kell megkövezni xD)
2015. márc. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!