Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék igy lefogyni?

Hogy tudnék igy lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem tudok diétázni. Egyszerűen képtelen vagyok, a körülmények sem engedik meg ( 15 éves vok ), szóval az ebéd mindig az amit főznek, azonkivül meg sokszor utazgatunk és olyankor sem lehet válogatósnak lenni. Hogy tudnék fogyni, anélkül hogy megváltoztatnám az étkezési szokásaimat ? Őszintén szólva a suliban sem élvezném, hogy miközben a többiek zabálják a csokit és a kifliket addig én 1 almát majszoljak.....ötletek ?
2010. febr. 16. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Délig bármit.Aztán már csak a fontos tápanyagokat +diétás nasik.Este 6 után pedig egyáltalán semmit!
2010. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

AKARATERŐ..

abból, amit most leírtál az látszik, hogy nem is akarsz lefogyni..

majszold az almát és mozogj, anélkül LEHETETLEN!!!!!!!!!!!

remélem, hiszel nekem, 12 éve vagyok dietetikus

2010. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem megy.....valahogy a test maga után húzza az étkezési szokásokat is.....amikor vékony voltam akkor egészséges kajákat ettem, de most valahogy nem megy
2010. febr. 16. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert öngerjeszted a problémáidat. Most is itt sírsz: mikor vékony voltam, akkor egsézséges kajákat ettem.

Mondd azt magadnak, hogy megint vékony vagyok, ó, milyen szép vékony vagyok, akkor most ismét egészséges kajákat eszem. Pozitívan gondolkozz, ne úgy, hogy "Áh, nem tudok semmit tenni, jajj, nem vagyok vékony"

De! Kezdj el úgy gondolkodni, mintha már ott lennél, ahová menni szeretnél! Meg fog változni a mentalitásod!

Ha valami hízlalósat kívánsz, akkor meg mondd azt: nem ehetem meg, mert én vékony vagyok, és azért, hogy ilyen maradjak, csak egészségesen étkezem!

A gondolkodás a kulcsa. Olvasd csak vissza a hsz-eidet! Csupa negatív önsajnálat! Húzd ki magad belőle! Jó csaj vagyok, és úgy is élek, mint egy jó csaj! És a jó csajok nem esznek szemetet! Ezt mondogasd. De mondogasd! ha egyedül vagy, akkor hangosan is, mert hat az agyadra!

Csak pozitívan!

2010. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megy??? Fogadjunk ha megfenyegetnének, hogy fejbe lőnek, és az életed múlna rajta akkor meg tudnád csinálni! Vagy lelövetnéd magad? Na hát akkor erről ennyit...
2010. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazatok van, tényleg sajnáltatom itt magam, de akkor nem értem miért van annyi pékárú meg csoki meg üditők meg stb., azokat ki eszi meg és én miért nem ? ez akkora hülyeség, másoknak csorog a nyáluk az ilyen kaják után s akinek meg van pénze az is 1folytában tűrjön ? ááá..
2010. febr. 16. 19:23
 7/7 anonim válasza:

Azért van annyi ilyen kaja, mert mindenki megveszi, aztán meg egy csomót költenek plasztikára, személyi edzőre stb. Ha egyszer elkezded elhagyni ezeket a kajákat, egy idő után már nem is fognak hiányozni. Ha meg vmi mégis nagyon hiányozna, akkor ehetsz belőle egy picit, de mértékkel.

Sok szerencsét! (16/L)

2010. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!