Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek velem...

Nincs kedve valakinek velem fogyni? 15/L

Figyelt kérdés

Lenne egy 30 napos edzés program amit kipróbálnék csak nem szeretek arrol beszélni az embereknek hogy akkor én most fogyózom mert ha nem jön össze az szar ....viszont ha egy idegennel beszélek akkor ugysem tudják ki vagyok


Esetleg valakinek nincs kedve velem együtt elkezdeni a fogyózást?Képet nem küldenék magamrol de ha esetleg ugyanazt az edzést csinálnánk átbeszélhetnénk.....


2015. márc. 21. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
*még az van hogy sokkal könnyebb megcsinálnom ha valaki miatt csinálom aki számít rám és énis rá csak nem akarom ismerőseimnek elmondani.....
2015. márc. 21. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magam miatt csinálom és úgy sokkal könnyebb és tartósabb. Mi van ha összeveszel azzal akiért csinálod? Hízókúrába kezdesz?
2015. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dehogy :D de engem mindig jobban ösztönzött ha nem magamért csináltam a dolgokat mert többnyire mindig azt csináltam meg elöbb ami másnak kellett és így mindig én voltam a hanyagolható....így állt be az agyam (3 tesóm van én vagyok a legidősebb anyumék váltak apum német orszagban +kutya macska)......mindig én voltam a hanyagolható
2015. márc. 21. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj a virtualis fogyitarssal, hogy irhatom, hogy ma csak 300 kaloriat ettem es kozben volt az 900 is. Meg, hogy csak egeszsegesen eszem de igazabol fel tabla csoki volt....
2015. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VWXYZZS ***** válasza:
Ha már rögtön úgy állsz hozzá, hogy "mi van ha nem jön össze?" az már rég rossz. Először is kell egy szikla szilárd elhatározás. Utána pedig egy rendes diéta és edzésterv. Végül pedig ezeket betartani.
2015. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!