Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, hogy csináljam?

Szeretnék fogyni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 171 centi 83 kiló obes testalkatú. Nyáron szeretnék életmódot váltani és lefogyni kb. 10-15 kilót. Konditerembe nem szeretnék elmenni mert nincs rá pénzünk. Itthon szeretném megoldani. Milyen edzéstervet ajánlotok? Hogyan táplálkozzak? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2015. márc. 28. 20:01
 1/2 S.M.J. válasza:

Saját magamon próbáltam ki sikerrel:


1. Minden nap ugyanabban az időpontban, (max. 4-szer) és ugyanolyan tápértékű élelmet egyél!

2. Soha ne egyél kenyeret, helyette zsemlét fogyassz, ami minden nap ugyanannyi legyen (max. 2 db)!

3.Soha ne lakjál jól!

4. Minden reggel mérd meg a súlyodat, és, ha nem csökkent, sőt mi több nőtt, akkor változtass az összetételen és az adagokon!

5. Ha ehetnéked támad, kérdezd meg magadtól: "éhes vagyok?" 10-ből 10-szer azt válaszolhatod magadnak, hogy nem.

6. Az evési időpontok között foglald le magad, hogy ne is jusson eszedbe ez a függőséged!


Ezzel a módszerrel 2 hónap alatt 14 kilót fogytam, és most már sokkal könnyebb, mert fogynom nem kell, csak tartani a súlyt. (A napi adagok nagyobbak, mint a fogyasztás időszakában, de a napi mérleg továbbra is kíméletlen ellenőröm maradt.)

2015. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyeret egyél vagy egyáltalán ne egyél kenyeret

egészségesen étkezz

sokat sportolj

és mindig lakj jól!!!


amúgy írj, rám, ha még segítsek valamiben

2015. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!