Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni?

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felszedtem pár kilót,50 voltam,most 56 vagyok és 164cm.:S Egyáltalán nem eszek sokat,viszont ha kb.2 hétig csak gyümölcsöt vacsorázok lemegy pár kiló,de aztán nem birom tovább,ugyanúgy visszajön 56-ra és ez nagyon zavar...Mit tegyek? 15/L
2010. febr. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne fogynod szerintem:)


De minek gyorsan gyorsan le lehet fogyni koplalással de azután a duplája jön vissza.


Nem muszáj gyümölcsöt vacsiznod,ehetsz 6 óra elött egy salátát vagy teljeskiörlésű kenyérből piritóst vagy párolt zöldséget husival.Kiegyensúlyozottan étkezz.Reggeli:Lehet szendvics sonkával sok zöldséggel,tízórai gyümölcs vagy kefír,edéded lehet bármi,uzsonnára ehetsz gyümölcsöt vagy esetleg szendvicset és a vacsit már leírtam:)Mellette tornázz vagy mozogj ami kedvedre van:)Sok sikert,de amugy tényleg nem kéne fogynod:)

2010. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Hát én szeretnék fogyni,nemsokat 3-4 kilót,mert így nem érzem jól magam..

2010. febr. 18. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el valamilyen aerob mozgást. Pl fuss, szobabringázz, esetleg ússz. Eleinte heti 2-3x 1-1 órát, aztán akár többet. És akkor önsanyargatás nélkül fogod tartani a súlyodat. És ha netán mégis 56 maradsz, biztos lehetsz benne, hogy az a 6kg izom és nem zsír, amire pedig igen büszke lehetsz majd.
2010. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futás és este ne egyél nehezet.
2010. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!