Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenlévők közül, kinek...

Jelenlévők közül, kinek sikerült már lefogyni, hány kilót és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Mert lehet még pár tanács jól jönne, fogyom a havi 3-4 kilót, na de sosem biztos magában az ember. :)
2015. ápr. 2. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
33 kiló 7 hónap, sima szálkásító diéta, heti 3 súlyzós edzés+ heti 5 kardió.
2015. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,nekem ennyire nincs időm,max 2-3 kardiós napom van egy héten.:(
2015. ápr. 2. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

5 hónap alatt 10 kg-t (de volt benne két súlytartós szünet, az egyik 6 hét, a másik 2 hét, szóval voltaképp 3 hónap "nettó". Az első szünet a karácsonyi időszak + családi ünnepek miatt volt, a második azért, mert csökkent a fogyásom üteme)

A sportolást nem tudtam beiktatni - próbáltam, de az lett a vége, hogy már a reggeli kelést is halogattam, csak hogy ne kelljen:(

Nem vezettem be drasztikus változtatásokat az étrendemben sem:

- elhagytam a pékárut (szinte teljesen)

- megtanultam, hogy éljek 2 hétig egy szobában ugyanazzal a felbontott tábla csokoládéval:), míg korábban legfeljebb 2 napig tartott ugyanennyi

- főtt ételekben ugyanazt eszem, mint korábban, csak kisebb adagokban

- van heti egy csaló napom

- heti fogyás: egyenletes, heti 0,4-0,7 kg

2015. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem. 116-rol 63-ra. Mondjuk kihangsulyozom, hogy en betegseg miatt hiztam ekkorara, es minden erokifejtestol el voltam tiltva 2 evre elotte fitnessversenyzo voltam, tehat tisztaban voltam az etrenddel es a mozgasformak funkioival.


Reggeli: feherjepor+zabpehely, utana 3 orankent(igen este 6 utan is) kis adagokban magas feherjetartalmu etkezes.

A tulsuly miatt szedtem izuletvedot is.

Aerob edzesek izomcsoportokra bontva: hetfo-kar, kedd-has, csut: lab, fenek, szombat: hat, vall. (Ezek az izomzat visszaepiteseert, alakformalasert)


Az allokepessegem, tudokapacitasom javitasaert kardio edzesek: kezdetben seta/kocogas, kesobb futas, valamint uszas, biciklizes, ugrokotelezes. Ezeket minden nap, valtogatva, kedv szerint.


Boseges folyadekfogyasztas.(viz! nem tea, udito stb.)


Ugy 10 honap alatt ertem el egy a regihez kozelito alakot, de ugye a tokeletesitese meg sok ido tellik, hiszen 15 ev munkaja volt benne.


A fent leirtak, amugy nem a versenyzoetrend, hanem az alap, szakertok altal mindenkinek javasolt dietasetrend, alapedzessel.

2015. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és grat mindenkinek :) én 10 kilónál tartok és hátra van még ugyanennyi.
2015. ápr. 3. 08:42
 6/6 anonim válasza:

8 hónap alatt - 60 kg.


Turbó diéta, kalóriadeficit, napi szintű mozgás, torna.

Plusz kollagén.

2020. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!