Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édesburgonya súlytartás alatt?

Édesburgonya súlytartás alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, de mértékkel fogyasztom. Tudom, hogy egészségesebb, mint a sima krumpli (olyat nem is eszek), de azért bőven van benne szénhidrát


Súlytartásba belefér mondjuk hetente egyszer-kétszer ebédre?



2015. ápr. 6. 22:06
 1/3 angelside ***** válasza:
Súlytartásba ésszel "bármi" belefér.
2015. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Súlytartásba simán!


Meg attól függ milyen mértékkel eszed, egy sportolónak még ketogén étrend mellett is belefér minden nap egy ~50g keményítő tartalmú édesburi / rizs 'biztonságos szénhidrátként'.


Persze nem mindenki hisz a biztonságos szénhidrátban, most ezt el kell tudni dönteni.. súlytartáshoz tökéletes! :)

2015. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 1-2-szer akár mézes-mazsolás répatortát is ehetnék, fogyáshoz... De naponta is, ha képes lennék kalóriadeficitben lenni mellette s jól érezném magam.


Ha nem ketogénezel, miért ne ehetnéd, amikor csak akarod? Nem mindenki él durván szénhidrátszegény diétán, s ezt nem is tartom problémának.


A párom lehet, hogy speciális eset, de súlytartás mellett képes napi 3 tál édességet enni (mazsolás-kakaós-mézes rizs vagy süti)... Ha nem tenné, fogyna, sokat kell ennie s ezt édességgel tudja könnyen megtenni.

Én sem hízom, csak mert szénhidrátosabban eszem egy ideig, hosszabb távon is csak azért, mert a szénhidráttól éhesebb leszek.

2015. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!