Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hájas a hasam és striás...

Ha hájas a hasam és striás is, akkor az ugrókötéltől meg a futástól nem fog jobban szétrepedni?

Figyelt kérdés
1 év alatt híztam Egy csomót, és striás lett tőle a hasam. Már elkezdtem a foGyókúrát, de most jutott eszembe az, hogy ha "ugrál" a hasam, nem fog jobban szétrepedni a csíkok mentén? Minden este kenem testápolóval, vagy mandulaolajjal, de mostmár shea vajjal fogom. Szóval szerintetek nem leszek mégcsíkosabb? Ha előfordulhat, mivel előzhetem meg?
2015. ápr. 9. 18:52
 1/7 anonim válasza:
dehogy fog. vannak különböző krémek, hasonlóak a bőrradírhoz, amik segítenek a striák eltüntetésében. érdemes kipróbálni. a futástól csak szép lapos hasad lesz
2015. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azzal, hogy nem csak ugrókötelezel, hanem egészségesen is eszel
2015. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A fogyókúra alatt természetesen nem csak a mozgást értettem :)

Elsőnek: köszönöm, így megnyugodtam :D

2015. ápr. 9. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy rádobjak még egy lapáttal: nem, pont az ellenkező hatást fogod vele elérni.
2015. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offert.

#1

Tenyleg van olyan krém, ami eltunteti? Mert én úgy tudom,hiába fogyok le,megmaradnak...

Fogytam is már és nem halvanyulnak vagy akármi.

2015. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nincs ilyen krém.

ha lenne ilyen csoda krém,akkor a baleseti sebészeten is ezt használnák és nem varrnák meg kapcsoznák az embereket.

a folyamatos hidratálás a bőr rugalmasságát növelheti,így akadályozva meg a súlyosbodást.

nem lesz baja az ugrándozástól.

2015. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stria attól lesz, hogy a bőr nem tudja követni a hízás miatti bőrnyúlást/feszülést, s bereped. Ha mozogsz, akkor nem feszül jobban, mivel belül ugyanannyi marad, ami feszíti.
2015. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!