Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz hogy a helyben futás nem...

Igaz hogy a helyben futás nem ér semmit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 14:43
 1/7 anonim válasza:
Ugrálásnak felel meg! Amúgy valamit hat, mert mozgás, megizzaszt, kis mértékben ez is befolyásolja a súlyodat!
2010. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az előző kolléga mondja. Amúgy szerintem nagyon uncsi, inkább futok kint. Így mindig találok egy új utcát, ahol még nem jártam :P. Tök cool. Ammm...a múltkor egy elengedett nagytestű kutyával találkoztam...Na az nem volt annyira cool, mert nem a jámbor fajta volt, vagy egyszerűen csak érezte, hogy nem vagyok annyira bátor, ha egy nagyobb testű kutyát látok közelről, és azért bátorodott fel annyira :@(itt volt egy route changing). Éjjel volt mondjuk... de azé bacckák meg xd.
2010. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis nem ér,foleg ha futopadon csinàlod,de ha nem futopadon az is jobb,mint semmi!
2010. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozgás ér valamit.A szívnek különösen.
2010. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leslie Sanson ::ez nagyon jó .Énis innen lestem ki :)

Egy kis helyben gyaloglás ahogy írod,de nagyon jó.

[link]

2010. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint a semmi, de inkább ugráló kötelezz.
2010. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha helyben futsz magas térdelmeléssel fuss 30 másodperc 5szőr a térdeid a mellkasodhoz húzd fel ez a gyakorlat az erőt fejleszti- egy futó
2010. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!