Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastagodott vagy szalkasodott...

Vastagodott vagy szalkasodott a futastol a labatok?

Figyelt kérdés

es milyen teruletrol fogytatok?meg gondolom hogy futas mellett meg dietaztatok is

en marcius elejen szeretnem elkezdeni a futast addig is dietazom,mennyit kene fussak ahoz hogy szep alakom legyen

kb 8km-ol van szo

16/l 173cm 66kg,60kg szeretnek lenni


2010. febr. 21. 07:40
 1/5 A kérdező kommentje:
marcius 20 a hatarido:)szeretnek meg csinosabb lenni mire haza jon a baratom:)
2010. febr. 21. 07:41
 2/5 A kérdező kommentje:
2010. febr. 21. 07:45
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
100%

Alig egy hónap, esélytelen.


Ha azt mondom, hogy többet szálkásodik a lábad, mint izmosodik, de izmosodik is, akkor összességében vékonyabb lesz. Ez benne a legjobb.


Egyébként ez genetika is, van aki nagyon könnyen épít izmot bizonyos testrészekre. Fogyni viszont mindenki egyenletesen fogy, annyi különbséggel, hogy nem mindenki egyenletesen hízik minden területre, tehát van aki hasra jobban stb, ebből az jön ha belegondolsz, hogy egyenletesen jön le a zsír, de ahova több rakódott le onnan később fog eltűnni. Ezért nem lehet testrészről fogyni egyáltalán, mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan. Izmot építeni már lehet területspecifikusan.

Nem kell félni hogy megizmosodik tulságosan a lábad, de a megfelelő nyűjtás elengedhetetlen főleg a combhajlítók és farizom esetében.

2010. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Szálkásodott. Igaz, fahídon futok mezítláb..
2010. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szálkásodott, nagyon sp alakom lett tőle. Nem diétáztam mellette, csak este későn már nem ettem. Éjfélkor fexem és utoljára 8kor vagy 9kor ettem.
2010. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!