Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta az adipex...

Valaki próbálta az adipex retard tablettát vélemények?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A nevében is benne van, kik hisznek benne. Tessék már elfogadni, hogy nincs varázsszer se az elhízásra, se a kopaszodásra, akárhány reklámot tolnak az arcodba akár ezen az oldalon is. Néhány tabletta hatásos leht, azokat viszont betiltják, mert veszélyesek.
2015. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki?
2015. ápr. 20. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm fogyott vele kb. 20 kilót
2015. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
44%

Én 2 hétig szedtem, mellette heti 4-5 alkalommal jártam fitneszterembe leginkább futottam, lépcsőgépeztem, bicikliztem ... párolt zöldségek, natúr cs.mell, salátákat ettem. 2 hét alatt 7 kg-ot fogytam, amit azóta is tartok ( 1 év telt el ). Plusz leadtam még "magamtól" 3 kg-ot.

Nekem még nagyon sokat segített ebben az időszakban a Kalóriabázis.hu. Itt be tudod állítani azt a kalória értéket amit ha betartasz fogyni fogsz ( sport mellett persze).

Nekem egy ismerősöm ajánlotta az Adipexet, ő pár nap alatt lefogyott 5 kilót, amit nagyon nem tartok egészségesnek, de mivel ilyen gyorsan és sport nélkül fogyott ennyit, szinte nem evett, hát a dupláját szedte vissza.

Először engem is megijesztett a sok negatív vélemény, és a mellékhatások,amiket a neten olvasgattam az Adipexről. De nagyon le akartam fogyni és sajnos magamtól nem ment, gyenge voltam ( chips és süti imádó vagyok szinte minden nap kívánok valami nasit..)

Na hát az Adival eleinte nekem teljesen eltünt a nassolás utáni vágyam, később ugy 7-10 nap elteltével már néha előjött, de akkor se ettem sokat belőle ( a kalória táblázat segített betartani a kajamennyiséget, és nagyon elszánt is voltam:) Tényleg kevésbé voltam éhes,de azért ettem akkor is kicsiket, nem akartam éhezéssel fogyni.. viszont a víz és zöld tea csúszott rendesen.

Negatív hatása nálam hál istennek nem volt vészes, néha kicsit gyorsabban vert a szívem, de nem haltam bele.Eleinte esténként volt, hogy nehezen aludtam, de ez is megszünt.

Szóval, ha az egészségügyi állapotod rendben van, akkor nem hiszem, hogy baj lenne. De sokaknál mást vált ki, felpörgeti őket, heves szívdobogást, és álmatlanságot ( is) okoz.

De tény és való, hogy fogyaszt.Csak nagyon vigyázni kell honnan rendeled. Kezdő lökésnek szerintem nagyon jó, de ne kattanj rá :)

2015. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is szedtem az Adit!Soha nem hittem a varázsszerekbe de ez tényleg jó! Mondjuk én nem voltam tőle éhes egyáltalán és nem is tudtam enni egy hét alatt mondjuk egyszer kétszer valamit de azt is nehezen tudtam megenni fogytam tőle kb nyolc kilót és azóta is tartom! Hála istennek soha semmi bajom nem volt tőle de még csak a mellékhatások se jelentkeztek csak az első két nap! szerintem tényleg jó de vigyázni kell a hamisítványokkal!
2016. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!