Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok mondani finom tonhal...

Tudtok mondani finom tonhal saláta receptet?

Figyelt kérdés

Ma megláttam a boltba és gondoltam megkóstolom hátha beválik, amikkel eddig fogytam azokat már úgyis megutáltam sajnos. Megnéztem egy kész tonhal sali oldalát hogy mik vannak benne úgyhogy vettem még konzerv kukoricát és borsós-sárgarépát. (bár gondolom a konzerv nem túl jó választás) meg még tettem bele egy kis mozzarellát. Azt is most kóstoltam előszőr bár az nem is ízlik annyira szerintem semmilyen íze van :D

Na szóval a lényeg szerintetek mikből és hogyan tudnék finom tonhal salit csinálni?


2015. ápr. 25. 16:08
 1/1 karamelláscsoki válasza:
Én a tonhalsalátát majonézzel, kukoricával, lilahagymával (ebből nem kell sok), és egy kis borssal szoktam csinálni. Érdemes betenni az elkészítés után a hűtőbe, hogy összeérjenek az ízek
2015. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!