Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve velem...

Valakinek lenne kedve velem fogyózni?

Figyelt kérdés
72 kg 167 cm vagyok.... én legkorább junius 6 legkesobb julius 15re szeretnek legogyni 55-57 kgre. Ha valaki szeretne velem fogyozni irjon nyugodtan mert szerintem igy majd mindkettonknek konnyebb lesz. Irj nyugodtan!!
2015. máj. 2. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én februárban kezdtem 168 cm és 76 kg-val fogyni. Most tartok 62 kg-nál, de csodának érezném ha júniusig 55 kg-ra le tudnék fogyni.

Kicsit későn akarod elkezdeni. Ennyi idő alatt még koplalással se nagyon megy le ilyen súlyfelesleg, nemhogy életmódváltással (ami ugye a tartós fogyáshoz kell).

2015. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát a 15-17kg leadására szánsz egy hónapot, na jó két és felet? Ahogy az első válaszoló is írta, hamvába holt ötlet.
2015. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szívesen fogyok veled együtt :) 23/L
2015. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. és 2. válaszoló! Azért írtam ezeket a dátumokat, mert ismerem magam és tudom hogy koplalás nélkül is leadok 2 kgt 1 hét alatt (én ilyen vagyok :) )

de köszi a válaszotokat!:)

2015. máj. 3. 18:18
 5/5 3005 válasza:

Szia én 83-ról indultam februárban, majd 77 nél abbahagytam. Nemrég újrakezdtem most 75 vagyok, nekem kb. 55-60 a cél, de nem szabok idő korlátot, életmódot váltottam és megdolgozom a sikerért, csatlakozhatsz, ha szeretnél :D

164 cm 20/l

2015. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!