Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb diéta?...

Melyik a leghatásosabb diéta? És torna? Milyen aerobic/fitnessz videók találhatók a neten, amik rendszeres vége eredményt hoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezernyi tipp és módszer létezik, de valaki személyes tapasztalatára lennék kíváncsi.


Nem tudok 90 napos diétát végezni, mert egyetemista vagyok és nem tudok főzni (nincs időm/lehetőségem/tudásom).

Azt is tudom, hogy a gyors fogyás hosszútávon nem jó.

Tehát összefoglalva: kevesebbet kell ennem, tudom. Csak nem tudom, hogy miből. Sőt, azt is hallottam, hogy az se jó, ha túl kevés kalóriát viszünk a szervezetbe, mert akkor megint csak visszahízás lesz a vége + nem a zsírt égeti a szervezet, hanem az izmokat.


2010. febr. 22. 21:41
 1/5 anonim válasza:

Hát én letöltöttem a Rékának a tavalyi DVD-jét és az nagyon jó. az eredmény látható ha minden nap, vagy 2 naponta csinálod. sok sikert ;)

Az étkezéssel kapcsolatban meg nem tudok mit mondani, mert én nem azért tornázok hogy fogyjak, hanem hogy fitten tartsam magam ;)

2010. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
légyszíves olvass utánna + google a barátod. senki sem akarja ezt naponta 50 szer leírni
2010. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor miért írtad le?

Egyébként azért hangsúlyoztam, hogy sok dolgot olvastam már róla, de SZEMÉLYES véleményt szeretnék.

Köszi az első választ egyébként!

2010. febr. 22. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

22:23 "akkor miért írtad le?" - leírtam volna bármit is?? de most leírom hogy lásd a jó szándékot.

kajálás csak tiszta kajával, napi minimum 5 ször, fehérjedúsan CH szegényen. sok víz! rendszeres kardió edzések. ez az egyetlen jó módszer ami létezik. amit leírtál azt jól írtad le, látszik azért hogy érdeklődtél a dologgal kapcsolatban, de akkor ugyan ilyen kitartással folytasd és olvasgass továbbra is.

2010. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maundrel ***** válasza:

szia!

ez "csak" saját vélemény.

én nem diétázom (még), csak figyelek arra mit -mikor-mennyit. plusz mellé torna. én heti 4* Béres Alexandra DVD -ire tornázom, a köztes napokon pedig Czanik Balázs DVD -ire + jóga. A szombat pedig pihenőnap.

Így egy hónap alatt bár csak egy kilót fogytam, de centikben 4 centivel lettem kevesebb (comb/csípő/derék) Bár nekem max. 4 kiló feleslegem van "csak" :D De majd most akarom elkezdeni B. Alexandra Súlykontroll programját. Itt nincsenek előírt étrendek te állítod össze hogy mit eszel, csak az egyes ételek indexét kell figyelni, sztem nagyon könnyen tartható. :)

2010. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!