Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lógni fog a bőröm ha sokat...

Lógni fog a bőröm ha sokat fogyok?

Figyelt kérdés
24 évesen ha fogyok 40-50 kg-ot nagyonb durván lógni fog a bőröm pl a kezemen? :O Lassú, eredményes fogyást szeretnék... :)
2015. máj. 4. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk. Komoly fogyás, de fiatal vagy és ha lassan, egészségesen, mozgással fogysz (nem tudom, miket szoktak még csinálni, hogy csökkentsék a lógó bőr esélyét), határozottan van rá esélyed, hogy visszahúzódjon a bőr. De nem mindenkié teszi meg. Reméljük, a Tied igen.
2015. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet tudni. Én csak 25 kilót fogytam, 21-22 évesen, még van is rajtam vagy jó 15 kg, de rettenetesen lóg a bőröm. Főleg a hasamon, és a combjaimon. A melleimnek is annyi.

Sajnos ez ezzel jár. Valamit, valamiért. Hátha szerencsésebb alkat vagy. Sok sikert!

2015. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első voltam. Én még nem fogytam le s nem tudom, milyen lesz a bőröm utána, de 20 kiló után semmi különös, nem mondhatni, hogy feszes vagyok mindenütt, de korábban se voltam az s azt hiszem, nem ezt nevezik lógásnak... A mellem nem változott. 38 éves vagyok. Még hátravan vagy 8 kiló, most már jó lenne rendesen mozogni is... Ha minden lemegy és csak az igazán nem vészes, engem nem zavaró striák maradnak, akkor igazán örülni fogok. De sokan a lógást is elfogadják, a fő, hogy nem rontják az életminőségüket, egészségüket a nagy túlsúllyal.
2015. máj. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lògni fog ez biztos!40-50 kg nagyon sok a bőrnek.
2015. máj. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen fogytam 30 kilót másfél év alatt és nem lóg a bőröm.Rengeteget sportoltam/sportolok!
2015. máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Részben egyéni adottság, de biztosa, hogy valamelyes lógás bekövetkezik, hiszen a rugalmas rostok rugalmassága is korlátozott. Viszont plasztikai műtéttel korrigálható.
2015. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen fogysz, akkor tuti lógni fog!


Ha lassan, egyenletesen, akkor max 1 kg/hét fogyást tud követni a bőr. De ez is egyéni, genetika, hogy követi-e, vagy sem. Rásegíteni nem tudsz semmivel!


Egy javaslat: orvosnál mindenképp legyen rögzítve a fogyásod! Ugyanis ha 35 feletti BMI-ről indulsz, és legalább 10 BMI a fogyásod, és a csökkent testsúlyt egy éven át tartod, akkor az OEP fizeti a plasztikát.

2015. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ♥ :) Semmiképp nem akarok drasztikus fogyást, főleg ,hogy könnyen hízok és nem akarom,h utána visszajöjjön :) Hosszú távú eredményt szeretnék! Kedves utolsó 1000 köszönet,mert erről eddig nem tudtam :)
2015. máj. 4. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tarts szüneteket, amikor csak súlyt tartasz, így több ideje lesz a bőrödnek alkalmazkodni. Tornától is feszesedik a bőr.
2015. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!