Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A wannarexiások milyen arányba...

A wannarexiások milyen arányban lesznek igazi anorexiások? Vagy egyáltalán lehetnek azok

Figyelt kérdés
tudom h az anorexia egy lelki betegség,de belelovalhatja valaki akarattal magát,ez érdekelne
2010. febr. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ne tedd. Iszonyú szenvedés lesz az osztályrészed. Én ismerek közelről anorexiásokat, és tudom, milyen az életük, ezért mondom. Találj másik önkifejezési módot.
2010. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Igen, sokan akarattal lovallják bele magukat. Miért érdekel? Kb több mint a 90%-uk belehal, de nem lesznek egészségesek soha súlyos szívproblémákkal küzdenek már 20 évesen, már ha megérik azt a kort..
2010. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah nem ,nem én akarok az lenni,de egy barátnőm többször is kijelentette h szeretne anorexiás lenni,ő 155 centi és 45 kilo,én mondtam neki h sovány is,de nem hisz senkinek még nekem sem:S
2010. febr. 22. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!