Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? :S

Ez hogy lehetséges? :S

Figyelt kérdés
Fogyózom (63kg-ról indultam)most 58-58,5 kg vagyok (most mértem, ebéd előtt, ruha nélkül) De ha reggel ráállok a mérlegre, akkor minimum 59-et mutat. Pedig reggel mindig wc után mérem, igaz, fehérneműben. Nem hiszem, hogy a fehérnemű 0,5-1kgot nyomna... hogy lehetséges, hogy most dél. u. kevesebbet mutat, noha épp az ellenkezője szokott lenni, hogy az emberek súlya reggel kevesebb, estére meg akár +1-1,5 kg is lehet az eltérés a megevett kaja, stb. miatt?:S
2010. febr. 24. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éjjel vizet raktároz a szervezeted és délre már újra lecsökken normális értékre.


DE a fogyásnál nem a számérték a fontos, hanem hogy mindig ugyanakkor mérd magad.

2010. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetekig én is mindig reggel felkelés után mértem magam.Aztán két hete megmérem magam a délelőtt folyamán is, mert érdekes módon nekem is akkor mutat kevesebbet. És van,hogy 1 kilóval ...szerintem is a víz a felelős :)
2010. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg úgy fogyózol, hogy napközbe szinte semmit nem eszel...
2010. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem eszem. Mai étrendem, például:

reggeli: 3 főtt tojás fehérjéje + 1 szelet telj. kiőrl. kenyér

tízórai: 2 db alma

ebéd: 150 g párolt csirkemell, zöldségkörettel (semmiféle öntet)

uzsonna: 1 pohár kefir, 1 db répa

vacsi: 100 g párolt csirkemell, zöldségkörettel.


Ebéd előtt mértem magam. :)

Lehet tényleg a víz az oka :) az első két válaszolónak köszönöm.

2010. márc. 1. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

16:54 vagyok.

Az alma és a kefír helyett fogyassz barnarizst és zabot.Az almában található fruktóz könnyen alakul zsírrá.A kefír meg nem a legtisztább kaja...

2010. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!