Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyan oldalakat,...

Ti ismertek olyan oldalakat, ahol segítenek bárkinek a fogyásban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy személyre szabott segítséget adnak.

2015. máj. 21. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Tudok. Ja, hogy ingyen? Olyat nem.
2015. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy ingyen legyen
2015. máj. 21. 09:24
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Gyakorikérdések sport mozgás rovatában lévő készségesebb válaszadók.
2015. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%

Ja, akkor személyre szabott, a te dns-eden alapuló kiegyensúlyozott diéta, ami *neked* garantáltan működik, hiszen belőled indul ki; ugyanígy, a te dns-eden alapuló edzésterv, ami neked garantáltan működik, általad személyre szabható, tehát szerethető, ezáltal végigcsinálható. Nem bogyó, meg csodaszer, hanem egy életre szóló életmódprogram, ami nem a sóvárgásról és a megvonásról szól. Támogató közösség, és EREDMÉNYEK. Ja, egy életre szóló örökös online táplálkozási tanácsadó, személyi edző és étrend ~116ezerért.


Az alábbi kép óta már elértem a köztes célt, a sárga vonalat, ma reggel 75.8kg-ot mértem.


[link]


Heti egészséges 1kg-mal lehet számolni tartósan. 100% garantált. :)

2015. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja csak ezt a tudást megkaphatod ingyen is... De ha tényleg ér 116ezret... Hát esküszöm létrehozok én is egy ilyen flegma rendszert :D
2015. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
A kalóriabázis.hu oldala éppen ilyen.
2015. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Valóban? Akkor segíts már, az unokatesóm mindent próbált már, de még nem sikerült lefogynia, de még sajnálja a pénzt.. De ha te ilyen felkészült vagy, mondd már meg, ő melyik csoportba tartozik a négy legfontosabb elhízásért felelős gén 5 változata alapján?


[link]


Vagy csak találgatsz? Köszi, abból elég. Vagy csak ne egyek kenyeret és lisztet, mi? :D Haha..

2015. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Menj el konditerembe, ott személyi edzők beállítják a súlyhoz, alakhoz, célokhoz igazodva az edzést és a táplálkozásban is személyre szabottan tudnak segíteni.

Ha pl. érzékeny vagy valamire, laktóz, glutén stb érdemes elmenni kórházba dietetikushoz, kérd meg a háziorvost, adjon beutalót.


A kettő együtt tuti garantált siker.


A legtöbb konditeremben egyébként az első edzésnél van állapotfelmérés és egy edzésterv összeállítása ingyen, vagy max párezer (2000 mondjuk) ft-ért.

2015. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem csak találgatok, sportolok...
2015. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nem csak találgatok, sportolok..."


Fantasztikus, örülök, hogy neked ez működik! Képzeld, nem mindenki ilyen szerencsés! ADRB2 Gly16 variánsok nehezen fogynak. Az Arg16-osok könnyen fogynak futkározástól, De a Glu27Glu-k meg nehezen. Képzeld, ők történetesen *nehezebben* fogynak, ha magas a fizikai aktivitásuk! Hogy mik vannak, nem gondoltad volna, mi? Nos, én sem. Azok is nagyot néztek, aki ették a pufirizst meg abonettet meg mittudoménmit, mert hogy nem akartak szénhidrátot enni, a génteszt alapján meg kiderült, hogy az ő szervezetük azt tök jól tolerálja, ők eddig is a zsírtól híztak. Azt most visszafogták, pogácsát esznek fehér kenyérrel, és fogynak. Na szóval ez a tudomány, ezért van, hogy mindenkinek más működik. Nyilván van, aki lefogyott a 90 napostól, más, aki az Atkinstől, stb., mehetnék tovább itt a listán. Most éppen a szénhidrátot lincselik, az a főbűnös a legújabb mainstream divat szerint, de volt már a zsír is, ha kicsit visszaemlékszel.. Ezek mind csak próbálkozások. A genetika viszont a tudomány, és örülök, hogy most már nem kell gondolkoznom, hogy nekem mi működik.. Az egészséges, tutira az én szervezetemnek megfelelő életmód meg nekem megért havi 150 Ft-ot.. ;)


Szóval a te esetedben nem találgatsz, csinálod, ami neked működik. Gratulálok. De ahhoz, barátom, hogy te másnak tanácsot adjál, ahhoz te nagyon kevés vagy, más esetében bizony csak találgatsz. Meg persze én is. Persze van rá mód, hogy biztosra menjünk, de ezt a tudást (géntesztet) sajnos nem adják ingyen. Na ennyit a flegmaságodról. ;)

2015. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!