Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 128kg vagyok és 187 cm, és...

Ha 128kg vagyok és 187 cm, és 28%os a testzsír százalékom az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Volt suliba ilyen net-fit felmérés, kiakasztottam a szórító mérőt, én csináltam a legtöbb felülést, hátizmot a suliban. Ezt követően volt testzsír százalék felmérés, és azt mondta a tesi tanárnő,hogy nem érti,hogy miért ilyen alacsony a testzsir szazalekom a testalkatomhoz kepest. Valaki tudna valami normális érvez felhozni ezügyben?

2015. máj. 21. 20:22
 1/4 anonim válasza:
54%
Minket is azzal mértek tesin, és egy tök vékony ĺánynak több lett a t.zs.százaléka mint egy hájasnak aki lusta sportolni. Ennek csak annyi a magyarázata h szarul mér...!
2015. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

köztudott,hogy a sulis testzsír mérővel mért eredmények nem valósak,pontatlanok.

vagy négy ponton mérő géppel tudsz reális képet kapni,vagy 6 pontos bőrredő méréssel.

és valószínűbb a 40-50%os testzsír ha fiatal vagy ilyen adatokkal,de még a 28% is nagyon magas elhízott állapot 20 éves kor alatt nemtől függetlenül.

2015. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan pontatlan a mérés, komoly túlsúllyal rendelkezel. Bár ilyen magassággal feltételezhetően fiú vagy, azért legközelebb írd be!
2015. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell lennie rajtad, a teljesítményed alapján, elég sok izomnak is, ami szintén súly. 28% azért nem annyira alacsony egy fiúnál, ha egyébként is alkatilag testes vagy, elég ennyi a pufisághoz.
2015. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!