Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mért nem sikerül?...

Szerintetek mért nem sikerül? Tanácsok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,szeretném csökkenteni az étvágyamat de nem nagyon megy mindenki azt mondja hogy persze mert fejlődő szervezet vagyok még! Ez igaz? 17 évesen még fejlődők? Mert az utóbbi 2-3 évben pl már nem nőttem egy centit sem!!!A lényeg hogy 5 kg-ot szeretnék lefogyni,de nem megy,pedig 5 kg nem tűnik olyan soknak mégsem megy lemax 1 kg de több nem. Napi 2000 kcal-t megeszem naponta,lehet ez túl sok?Mozgok is mellette,idén testnevelés lesz a választott éretségi tantárgyam is! Szerintetek mi lehet az oka annak hogy nem megy le ez az 5 kg? 168 cm és 55 kg vagyok(nem érdekelnem azok a komik amik arról szólnak hogy:persze hogy tudsz fogyni mert nincs is miből.... DE VAN!!! ÉN látomm!!! és az anorexások? Nekik sincs miből fogyniuk mégis le tudnak fogyni szó szerint csont és bőrre! Nekem nem ez a célom csak az az 5 kg!!!
2010. febr. 25. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Napi 2000kcal pont ideális.

Ha mozogsz is mellette rendszeresen, akkor lehet, hogy ez az 55 kg az ideális testsúlyod. 168 cm mellett, szerintem ez jó is.

Oké, hogy te látod, hogy van miből fogyni, de épp ezt mondják az anorexiások is: kövérnek látják magukat, holott nem azok.

Az sem mindegy, hogy az az 5 kg - szerinted? - felesleg, hol van. Gondolom képet nem fogsz feltölteni, de ez nem is a mi feladatunk lenne itt, hogy megmondjuk, hogy hogy nézel ki.

A rendszeres mozgás, és normális táplálkozás mellett előtt-utóbb beáll az ideális testsúlyod, ami fixen marad. Ha több, vagy kevesebb leszel, akkor az már nem az igazi...

2010. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 évben 53-56 között mozog! Mások azt mondják te így pont jó vagy ha fogynál már vékony lennél! NAAA DE PONT EZ AZ én nem pont jóóóó akarok lenni hanem vékony!!! :S
2010. febr. 25. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
a 2000 kalória sok, ezért nem fogysz csak a súlyodat tartod. persze én is azt mondom felesleges fogyóznod, elég ha sportolsz de ha annyira zavar a felesleg állj át napi 1200-1400 kalóriára. akkor tuti lefogysz.
2010. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most mindenféle hátsó szándék nélkül: nem mutatsz nekünk egy - természetesen kitakart, "cenzúrázott" - anonim fotót, akár magadról, akár egy hozzád hasonló alakú színésznőről?

Csak kíváncsi vagyok, hogy milyen az alakod most, és milyet szeretnél elérni.

2010. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]


Képen nem látszik hogy lóg a fenekem és nagy a combom...mert ez csak egy kép....:/

2010. febr. 28. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem minden ok az alakoddal ;)

egyébként én 169 cm vagyok és 53 kg..nekem sem tetszik,de sokat már én sem tudok érte tenni.Annyi eszem meg nekem is van,hogy nem hányatom magamat.

2010. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A képek alapján jó alakod van, ebből a szögből a feneked, meg a combod is jó. Ne legyél túl szigorú magadhoz!

Vagy esetleg mutass olyan fotót, ahol tényleg látszik hogy nem úgy nézel ki, ahogy szeretnél. De ez alapján szerintem nem kéne fogynod.

Szerintem.

2010. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is pont jó az alakod, de ha annyira zavar, menj edzőteremben, ott kicsit feszesedni fogsz!
2010. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
már bocs de szerintem te beteg vagy. mi a fenéből akarsz fogyni?? ha nem tetszik valamelyik testrészed akkor emeld meg a segged és menj edzeni.
2010. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 maundrel ***** válasza:
én egyetértek veled, én is 168 cm és 55 kiló vagyok, és van feleslegem. :S:S A hasam nagy, és a combom is lehetne vékonyabb, a fenekem is lapos. én kb napi 1500 Kcal-t eszem. és tornázok mellé rendszeresen. ennek köszönhetően ugyan a súlyom nem nagyon fogy, de centikben karcsúsodom, már a fenekem sem olyan lapos, a combom is vékonyabb, és valamivel a hasam is laposabb..de azért van még mit csinálni. szóval szerintem kezdj el rendszeresen tornázni és lesz eredménye, de ne feltétlenül a kilókat nézd. az csak egy számot mutat, én inkább centiben mérem magam :)
2010. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!