Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem pajzsmirigy alulmukodese...

Nekem pajzsmirigy alulmukodesem van, es nagyon vékony vagyok hízasra nem alkalmas, de megis a hasam nagyon nagy es a combom is mar össze ér, es nagyon zavaró, szeretnem leadni, de nem tudom hogyan! Van esetleg otletetek? Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy alkalmas hízásra, az azt jelenti, hogy fogyásra alkalmas vagy. Helyi zsírégetés nincs, szóval mindenképp a testsúlyból kell csökkenteni. Biciklizés például, vagy futás, guggolások, minden ami keményen izzaszt.
2015. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A pajzsmirigy alulműködés elhízást okoz és a pajzsmirigy túlműködés okoz soványságot. Csak szólok.
2015. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,azt en is tudom.. De leszeretnem adni a plusz kilókat, ez hogy lehetséges?
2015. máj. 23. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigy alulműködés megszüntetésével, gyulladáskeltő, megbetegítő anyagok elkerülésével, helyes étrenddel.


Na de..

Pm alulműködéssel valaki vékony? Lehetne képet látni arról a 'nagy' hasról és az 'nagyon nagy', összeérő combokról?


Nekem ez anorexia nerv. gyanús.


Az ember lába a teremtés miatt földig ér a combok pedig általában összeérnek, mivel egymás mellett van a két lábunk és a testünknek van térfogata (ez persze csak ebben a világban van így) és persze csak addig amíg egy vonat le nem vágja, akkor már nem ér össze a combunk.


Képet, ez gyanús.

2015. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kinek van normál testtömegnél rés a combjai között, és az mekkora, genetikai dolog. Nem kell erőltetni, hogy legyen; ha combtőben sem ér össze, az már egészségtelen.


Ha tényleg alulműködne a pajzsmirigyed, hízásra hajlamos lennél.

2015. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pm alulműködéssel NEM lehetsz vékony!


Nekem túlműködik, és AZ okoz soványságot, meg hízási képtelenséget!

2015. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En világ életemben vékony voltam/vagyok is, de amióta kiderült a pajzsmirigy alulmukodesem azóta nagy a hasam,es nem megy lejjebb,pedig nem eszem sokat , es eddig lapos volt.. Hogy adhatnam le?
2015. máj. 25. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Zsír van a hasadon? Vagy a szerveid nyomják ki?
2015. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zsír , vannak uszo gumik az oldalamon es ha leülök nagyon osszegyurodik a hasam, es nagyon zavar :(
2015. máj. 25. 19:16
 10/10 anonim válasza:
A válaszaidból én úgy olvasom ki, hogy csak azt gondolod, hogy nagy a hasad, de semmi gond nem leht vele. Mindenkinek más a testalkata. ha vékony vagy, nem lehet nagyon nagy a hasad. Egy kis pocakodnak lennie kell, valahol el kell férnie a belső szerveidnek!
2015. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!