Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után mennyivel lett...

Fogyás után mennyivel lett kisebb a melled?

Figyelt kérdés

10 kiló fogyás mennyire látszott meg?

18 éves lány vagyok, 164 centi, 64 kg,

15 évesen lefogytam 50 kilóra, de a melleim megmaradtak, viszont akkor stressz (új suli) miatt fogytam le, koplalással (nem szándékosan). Nem állt jól. Most lassan, 3 hónap alatt szeretnék -10 kilót, sporttal + diétával.


Ha 15 évesen nem fogytam mellből, lehetséges, hogy most is megmarad?

Picit lógós. Nem akarom, hogy ennél 'rosszabb' legyen.


2015. máj. 23. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Változó. Én az előző fogyásomnál rengeteget fogytam a mellemből, aztán mellékes okokból de visszahíztam. A mostani fogyásomnál is ment le belőle, de sokkal kevesebb. A melltartó méretem ugyan csökkent, de ha csak a képet nézzük akkor arányos maradtam, kényelmesebb is így.

Bár én 17 kg-t fogytam, lehetetlen volt, hogy ne fogyjak a mellemből.

2015. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még csak 163/62-nél tartok, minimum 20 kilót fogytam. Eddig nem változott, gondolom, sokat már semmiképp nem tud, mivel már olyan sokat nem kell fogynom. De maradna belőle akkor is, ha a fele eltűnne.
2015. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fogytam 10 kilót, de a mellemen (sajnos ) nem látszik.

Tudom,ez legyen a legnagyobb problémám, de én örültem volna ha egy kosár mérettel kisebb lett volna mert mindig gondban vagyok a meltartokkal meg most a legnagyobb,XL -es bikini felsokbe sem fér bele a mellem..

Amúgy változó, ha hizastol nőtt a melled akkor fogyastol lejjebb fog menni. Ha nem akkor nem.

2015. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én sajnos eléggé lapos lettem:(

66 kg-ról fogytam 58-ra. Régen B vagy C kosarat hordtam, mostmár csak A-t vagy B-t. :(

2015. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régen volt 5 kg fölöslegem, ezt igen gyorsan (minimális kajával) lefogytam, és C-röl A-s mellem lett.

Utána 10 év alatt feljött rám ugyanennyi kg és a mellem B-s lett. Ezt a 10 kg-ot adtam le szép lassan odefigyelve a kajákra és sok sporttal - és közben a mellem nem változott.

2015. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 65 kilóról fogytam 47-48-ra (sajnos azóta visszajött pár kiló, most olyan 50-52 között vagyok :(((((), és a korábban 80/B-C kosaras mellem még 75/A-nak is kicsi lett. :)
2015. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én tavaly fogytam 7 kilót (nem akartam, de ez lett) és sajnos nagyon lement az amúgy is kicsi mellem :( de ez egyénfüggő. (nekem nem lett más a kosárméretem, csak addig a B-t nagyon kényelmesen, bőséggel kitöltöttem, most meg épphogy nem A kell.)
2015. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!