Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért van? Kérdésed túl...

Ez miért van? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem fogyózni 64 kg voltam. Minden nap eljárok futni min. 3 km. Sikerült lefogynom 61-re de utána megint visszaugrott 63-ra. 169cm 13/l

2015. máj. 23. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ezt így nem tudjuk megmondani, alig tudunk valamit... Sokat ettél? Vízvisszatartás? Nem is fogytál, csak úgy tűnt, mert üres glikogénraktárakkal mérted magad egyszer?

Nem tudunk szinte semmit, csak hogy ingadozott a testsúlyod. Szokott. Nálam is ugrik 1-2 kilót néha (a 2-höz azért már nagyon máshogy kell ennem), pedig alapjáraton elég stabil, menseskor sem változik semerre sem.

2015. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon odafigyelek, hogy mit eszek. Seggeli: 0%-os joghurt, suliban nem szoktam enni. Ebéd: változó, spárgát, salátát ha van levesnek a levét, vacsi: csak zöldség vagy gyümölcs. az étkezések között szoktam zöldséget/gyümölcsöt is enni
2015. máj. 23. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Pfff, ez már beteges
2015. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcsnek is csak a levét nyeld le szerintem, a többit köpd ki.
2015. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én eszek rendesen,egészséges ételt ,van h zaba napot tartok :D szoval olyankor pizzat,gyrost,kinai kajat szoktam enni ,mikor mit kivanok meg,de mégis fogytam ,edzek is mellette szoval nem a az a megoldás h most "koplalj"
2015. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én ezt nem tartom koplalásnak. miután eszek nem vagyok éhes de nem is eszem degeszre magam.
2015. máj. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!