Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek még mindig brutális...

Ezek még mindig brutális méretek, ugye?

Figyelt kérdés

Rengeteget fogytam az utóbbi időben, ezért most mindenki azt mondja, hogy húú ez már elég, tök jó vagy így.

De szerintem csak azért mondják, mert persze relatíve tényleg szuper, de hát a centik....(kilót egyelőre direkt nem írok, hogy ne befolyásoljon senkit)

170 centi magas vagyok.

102 centi mellbőség

82 centi derék

106 centi csípő


én még mindig undorítóan kövérnek látom magam, valószínűsítem, hogy így is van.

köszi előre a véleményeket.


2015. máj. 23. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
egy kép sokat segíthet, (fej nélkül.)
2015. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Brutálisnak nem brutálisak, de még jócskán van rajtad felesleg. Ha rosszul érzed magad a bőrödben, az a legbiztosabb jele annak, hogy még nem szabad abbahagynod a fogyást, csak aztán ne ess át a ló másik oldalára! :)
2015. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezek még feleslegre utalnak. Ugyanakkor az a lényeg, hogy már elindult a fogyás, így már könnyebb, csak ne add fel.
2015. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csípőd menjen 100cm alá,akkor már jó lesz!
2015. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, van még mit fogynod, de egyéni ízlés kérdése is, ki milyen alakot tart vonzónak. Gratula azért az eddigi fogyáshoz is!

Én 167 centi magas vagyok, most rajtam is van felesleg, de mikor igazán csinosnak éreztem magam, és a fiúk/férfiak is dicsérték az alakomat, akkor a csípőm 91-92 centi volt. Persze nekem talán könnyebb ezt elérni, mert hasra hízó típus vagyok. Egy combra, fenékre hízó nőnél nyilván nehezebb redukálni a csípőméretet.

A mellméret úgymond mindegy, hiszen van aki kisebb, van aki nagyobb mellű.

Én azt mondom, hogy a hasnak laposnak kell lennie. Nemcsak esztétikai szempontból, hanem mert úgy egészséges, ha az zsírmentes. A kilókat tényleg nem is kell figyelni, lényeg, hogy a has közel lapos legyen.

Persze a csípőre hízó nők lehet, hogy lapos has mellett is nagynak tartják a hátsójukat, combjukat, de nekik nem feltétlen kell fogyniuk.

2015. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekkor a derekam olyan 72-73 centi volt, tehát mikor vékony voltam. És belefértem a 27-es farmerba. Ugye van amit így méreteznek. Ez a derékbőséget jelenti 27 inch, ami egyenlő 69 centiméterrel. Nyilván kicsit beljebb tudta nyomni a nadrág a hasamat. Most is ez a cél, hogy egy 27-es farmer újra rámjöjjön.
2015. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem baj ha még nem vagy elégedett, legalább akkor a végeredmény tökéletes lesz! Szerintem le a kalappal előtted!

Nekem úgy tűnik az adataidból tekintve hogy 170 magas vagy, hogy abból a derékből még van jócskán lefaragandó, és csípőből is, de derékból több vesztésre van szükség.

Gondolj bele, ha már most szupernek látnak, akkor mennyire leesik majd az álluk, amikor azokkal a méretekkel látnak, amilyenekre törekszel. Készülj fel, lesz sok irigyed. :) Azoknak, akik végig csinálják, mindig van.:P

2015. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!