Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cigitől tényleg lehet fogyni?

A cigitől tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés

régebben szívtam a cigit. Fogytam. Leszoktam es most hiztam..

Most megint elkezdtem szívni..

Es az gaz hogy picit beszedulok a sima cigitől?



2015. jún. 7. 21:32
 1/8 viktorvarga válasza:

lehet jobb étvágyad lesz ha abbahagyod és többet eszel.

am nemgáz,mikor rápöffentek néhanéha énis szédülök

2015. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdeztem egyszer egy dohányostól.

A lényege az, hogy amikor cigizik nem éhes. Szinte egész nap nem eszik semmit.

Volt olyan időszak amikor le akart szokni (pár napig bírta), és nem tudott mit kezdeni magával. Máskor ugye rágyújtott, amikor meg nem tehette, evett normálisan, megkívánt egy fagyit egy sütit, stb.


Tehát NEM a cigitől fogysz, hanem kevésbé kívánod akkor a kajákat, amikor meg nem cigizel, többet eszel, nassols, iszol üdítőket, főleg ha nagyon vágysz a cigaretta után, és már-már unalomból, kényszerből eszel akkor is amikor nem kéne.

2015. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A cigi változtat az étkezési szokásokon, ahogy 2. válaszoló írta. Ennyi. Nyilván, a legtöbb dagi ember ha nem enne, csak mondjuk napi 1x vagy mértékkel, akkor kevésbé lennének ducik. Most ez aztán nagy megállapítás :D
2015. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg kövér, de dohányzó embert ismerek.


A cigi orális fixációt is okoz, így könnyebben nassol utána az ember.

2015. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oke. De ha mondjuk nem eszek egy napig vagy hosszabb ideig. Utana megint eszek egy keveset tobbet hizok mint amennyi Voltam.

Vagy nem igy van?? Sok helyen ezt irják

2015. jún. 8. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, nálam az nem jött be, szerintem nem igaz, vagy csak egyénenként jellemző. Nálam sokszot volt koplalás-zabálás váltakozás, mindegy miért, de sosem híztam vissza a dupláját vagy ilyesmi..

Nemrég volt, hogy nem ettem 5 napig és utána, 4 napon keresztül zabáltam, majd visszaálltam a diétámra, persze már evéssel, és a feljött 4 kilóból csak egy plusz kiló maradt 2 nap múlva. Persze már leálltam ezzel a hektikus étrenddel, mert nem tesz jót.

2015. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha:/
2015. jún. 8. 20:02
 8/8 anonim válasza:
Amikor dohányzol akkor nem kívánod annyira az ételt szóval valamennyit fogysz. Na, amikor abbahagyod akkor valamit kell csinálnod a dohányzás helyett, ezt sokan úgy oldják meg, hogy esznek ebből természetesen az következik, hogy híznak. Egyébként a nagy átlag felszed pár kilót ha leteszi a cigit.
2015. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!