Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szteroid után hogyan fogyhatné...

Szteroid után hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
sajnos betegség miatt kellett szednem Medrolt és híztam tőle 5-6kg-ot, és nem tudom, hogy hagyan is adhatnám le ezt
2010. márc. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont most ért véget a steroid kezelésem. Az arcom is pufi és nagyon idegesít. Én most járok futni, egy diétát csinálok,itthon tornázok Rubint Rékára. Én is 6 kg-ot híztam tőle. Állítólag,ahogy feljött le is fog menni, d eén nem akarok hónapokat várni vele...
2010. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát én sem igaz 3 hónappal ezelőtt lett vége nekem a szteroidos kezelésnek de kellett még egy kis idő hogy megerősödjek és most már nagyon idegesít hogy egyik napról a másikra felpuffadtam pedig egyáltalán nem ettem sokat sőt sokkal kevesebbet ettem mint előtte és híztam arról nem is beszélve hogy a bőröm szétszakadt :(

futni utálok :D meg nem is lenne kivel de a szobabiciklizés az hatásos lenne?

2010. márc. 2. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, minden mozgás hatásos. És ezek a kilók,amik steroid után jönnek fel sokkal könnyebben lemennek.
2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ennek nagyon örülök, hogy ha ezek gyorsabban mennek le :) végre valami jó hír :)
2010. márc. 2. 20:15
 5/5 anonim válasza:

Tuti tanácsot tudok adni,reggeli:gabonapehely 2dl tejjel és fehérja 30gramm nem száraz hanem enyhe szénhidrát taratlmú,

ebédre rizs száraz hús hozzá,leves mehet de nem zsíros,vacsora szigorúan fehérje 30gramm és más semmi csak alma vagy mandarin.Fehérjében ajánlanám a das gesunde nevű terméket amit a dm-ben vásárolhatsz meg 1400forintért,minden nap 3x20 felülés és gugolás:)

2010. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!