Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülne így lefogynom?

Sikerülne így lefogynom?

Figyelt kérdés
Napi 1 órát kocogok olyan 6-7 km, étkezésre is odafigyelek nem eszek édességet vagy csak kis mennyiségben sok zöldség gyümölcs... 5-6 kg szeretnék leadni.
2010. márc. 2. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
igen
2010. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de én 6-7 kmre lakom a sulitól, és 1 óra alatt hazaértem gyalog a múltkor. Ezt most ne vedd sértésnek, de ilyen tempóval hát mit is mondjak... Most ilyen mozgással nem sok zsír fog leégni rólad, de legalább az emésztésed nem áll be. Egyébként fogsz fogyni valamit, hogy miből az még kérdéses.
2010. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az legyen a cél, hogy a 6-7 km-t fél óra alatt fusd le. Nem azonnal, apránként. Minden nap 10 másodperccel jobb idő... Akkor tuti a siker, még ha húst is eszel a növények mellé!
2010. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm:)
2010. márc. 3. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem 6-7 km-et ne fél óra alatt fusson le. A távot ne számold, tempós gyaloglás vagy lassú kocogás(hogy pulzus 120 alatt legyen)1 órát. Naponta sok fehérje, kevés szénhidrát.
2010. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!