Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy menni fog vagy szigorítani...

Igy menni fog vagy szigorítani kell?

Figyelt kérdés

14lány 165cm, 58-59kg, 55kg majd 52kg szeretnek lenni, de amit csinállok biztosan szigorítani kell. ezek csinállom: úgy eszem mind eddig(reggelire semmi, suliba 1kifli 1csoki(vagy suliba semmi) hazajovok rendes ebed, aztan meg 2-3x eszek és neha valami csoki is még :(( ) :S , kofola helyett vizet iszok, delutan kimegyek sportolni(neha csak fél óra neha 2-3is..focí,vibiana,begbinton,ugrállókotel, hullahopp karika,futas stb..). Este eves utan RR popsibol megcsinállok 5-10percet, combból 5percet, hasból neha vegig csinállom néha csak 5percet csinállok meg :S .aztan 10perc leg masteren.

Foleg hasból,comból szertnék fogyni.

Tudom nem valami sok, de fogyni szertenék, mit tegyek? estleg valami étrend, amit egy 14éves csaj is betud tartani? HELP..

JA és minnél gyorsabban szeretnék lefogyni.


Bocsíí a hibákért.Válaszokat elore is koszíí. :))


2010. márc. 3. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A mozgás az jó, de az étrend elég gázos. Semmi gyümölcs, zöldség.. Pedig ezek nagyon fontosak, mert sok rost van bennük, ezért segítik az emésztésed, tehát nem rakódik le benned a sok cucc! A teljes kiőrlésű kenyér is sok rostot tartalmaz és ez jobban is eltelít mint a finomított lisztből készült, illetve jók a joghurtok is, ezek is segítik az emésztést. Na meg a csokit el kéne felejteni ha fogyni akarsz, de ezt gondolom tudod.. Ja és sok-sok vizet igyál

Szóval egy napi étrend pl:

Reggeli: 1 tál müzli tejjel, teljes kiőrlésű, zab +víz

Tízórai: Egy alma és egy narancs +víz

ebéd: Párolt zöldség csirkemellfilével, savanyúság +víz (vagy ha nincs egészségesebb az ami van otthon, ez még nem akadályozza a fogyást ha nem valami extra zsíros körömpörkölt nokedlivel vagy ilyesmi :D)

Uzsonna: egy pohár joghurt müzlivel/zabbal

vacsora: uborkaszeletek light/joghurtos sajtkrémbe mártogatva

Ez persze csak alap, nyugodtan változtathatsz rajta

remélem segítettem

2010. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszii.segitettel :)) de persze eszek gyumolcsot is, neha nagyon is sokat xD foleg almát narancsot szollot és mandarint. de a zoldségekkel nem vagyok nagyon jóban. :D néha joghurt is, de azokat nem nagyaon szeretem, inkább megiszok egy actilmelt.
2010. márc. 3. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok csokit eszel.

Egyébként nem vagy kövér.

2010. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom, de nm birok lemondani rola. :S

am igy magaságra és sulyra nem, de kineztre az vagyok. :S

2010. márc. 4. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha nem tudsz lemondani róla, akkor mondj le arról, hogy jól fogsz kinézni... Néha nem árt ha eszel egy kicsit, de napi többször nem vezet jóra.


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon kívánod legalább egy túró rudit egyél EGYET!
2010. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mármint a csokit:)
2010. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nemszertem a turorudit :D
2010. márc. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!