Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kellene fogynom...

Hány kilót kellene fogynom ahhoz, hogy ebből a testből "tökéletes" legyen? Mit ajánlanátok, ami biztos segít?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen mozgás,mennyi kellene?Táplálkozás?Minden tanácsot szívesen fogadok.


[link]


2015. júl. 9. 16:42
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez így tökéletes...
2015. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nullát.
2015. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy dekát sem kell fogynod!!!

Fenékre, combra tornázzál, hogy kicsit feszesebb legyél.

2015. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kelleni, nem kell semennyit, csak ha nem vagy elégedett magaddal. Ha jól látom, körte alakod van. Jól nézel ki, de mi a cél?


[link]


Hasonló alakod van, mint ennek a modellnek, azért tettem be. Ha ilyen "vékony" akarsz lenni például, akkor combon, deréktájon van felesleg. Ehhez 5 kiló mínusz sacc per kábé kellene, de nehéz megmondani, mert nem csak fogyni kell, hanem izmot is építeni.

2015. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a kedves szavakat.Én nagyon nem vagyok elégedett a testemmel,csak hosszú nadrágot hordok és nem járok strandra.Próbálok javítani rajta,a vastag lábam és csípőm zavar a legjobban,de a vastag láb sajnos családi vonás :-( 173 cm vagyok és 63 kg most.60 körül szeretnék lenni,ez a cél és ezzel együtt az,hogy feszesebb legyek.
2015. júl. 9. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tested úgy tökéletes ahogy van. Nem vagy elhízva, a combod, a feneked tökéletes.

60 és 63kg, hűha mekkora különbség :D - most őszintén miért? Mert a 60 az tízzel osztható maradék nélkül? Vagy nem értem.


Menjél lefelé a strandra, jól nézel ki. Emellett járj el futni, biciklizni, sportolj valamit és ne egyél egészségtelen kajákat.


Vagy ezzel akarod tölteni a nyaradat, hogy méregeted magad? Van rajtad felesleg, és? Emberek vagyunk, mindenkin van felesleg. Nagyon durva étrenddel és edzéssel persze le lehet adni, de megéri?

2015. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagyon túlzás, hogy ezért nem húzol rövidet és nem jársz strandra. Ez már nem egészen normális. A fejedben is rendbe kéne tenni a dolgokat. Semmi gond az alakoddal. Nem vagy vastag sehol sem. Senki sem tökéletes. Ha akarsz valamin változtatni, akkor feszesíts főleg combra, fenékre. De fogynod nem kell.

Hülyeség kimaradnod a nyári strandolásból. Ott mindenféle ember van. Nálad kevésbé szerencsés testi adottságokkal is jól érzik magukat.

2015. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még a negyediknek... Nem látok sokhasonlóságot Candice Swanpoel és a kérdező közt...azért ahhoz "kicsit" több munka kéne
2016. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!