Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan, aki...

Komolyan van olyan, aki elhiszi, hogy Rubint Réka tornáitól fog úgy kinézni, mint Rubint Réka?

Figyelt kérdés

Engem ez egészen meglepett...

Én is csináltam régebben, egyébként jó mozgásformának tartom, különösen olyan emberek számára, akik most kezdenek mozogni/régóta elhanyagolták a testedzést.

Szóval tök jó dolognak tartom, amit csinál, nem fikázom és nem utálom őt.

De a minap beszélgettem pár csajjal, akik nagy RR fanok. Szó szót követett, mire az egyikük azt mondta, hogy reméli, ha kitartóan csinálja Réka tornáit és a diétát, akkor úgy fog majd kinézni, mint ő. Egy másik lány pedig helyeselt.

Nemigen akarták elhinni nekem, hogy RR nem ezzel a "tinglitangli" mozgással, hanem tömegeléssel (és hormonokal) és hormonokkal érte el ezt a testformát. Mintha Istent káromoltam volna...

Kicsit utánanéztem, és Réka tulajdonképpen tényleg azt sugallja, hogy ezzel a módszerrel ilyen testre lehet szert tenni, kvázi a testével reklámozza magát.

Oké, business, ezen túlteszem magam, de hihetetlen, hogy egyesek ezt el is hiszik.



2015. júl. 16. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt is sokan elhiszik, hogy mindenféle fogyi tablettával vagy trükkel (este 6 után nem evés), mindenféle megerőltetés, változtatás nélkül vékonyra fognak fogyni. Ez van.
2015. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többen, mint gondolnád :(
2015. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért baj, ha valaki ezt elhiszi akkor, ha emiatt mozgásra adja a fejét? :)


egy csomó nő elhiszi, hogy 18.000 Ft-os cipő az olyan olcsó, csak mert oda van írva egy cetlire mellé, hogy 50%-os akció miatt ennyi :) :) :)


mi csajok egy csomó dolgot elhiszünk, és vihogunk a másikon, aki mást hisz el.


szerintem kár ezen a dolgon is "pörögni" :)


az álmokat amúgy sem szabad senkitől sem elvenni

2015. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Az nagyon jó, hogy mozgásra ösztönöz.


A kérdés viszont arról szólt, hogy vannak, akik úgy gondolkodnak, hogy megcsinálják ezeket a gyakorlatokat és úgy fognak kinézni, mint Rubint Réka.


Egy kis ugra-bugra, aztán be a városba, pizza, kóla, sör, bor.

Nem egészen így működik az emberi szervezet. Ahhoz, hogy úgy nézz ki, mint Rubint Réka, egész nap úgy kell edzened, mint ő és úgy is kell étkezned. De lehet akkor se jön össze.


Hasonlóan ismerős leányzó úgy gondolta megy futni, majd akkor fogyni fog. 10 perc volt a futás, az is két részletben. Valamiért nem fogyott.

2015. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki odafigyel az étrendére, és sokat mozog mellette, akkor sem fog úgy kinézni, mint Réka. Én tudom, mivel fogytam a tornáival (és futással) több, mint 10 kg-ot anno úgy, hogy nem egy rakás massza lettem a végére, hanem szép formás lett a testem. Szóval mint kiemeltem, nem azzal van baj, amit csinál, és mindennek örülök, ami mozgásra ösztönzi az embereket.

Csak butaság bedőlni annak,hogy pusztán ezekkel a tornákkal és diétával ilyen teste lesz valakinek. Mert ehhez már tömegnövelés kell, és különböző tápkiegek (meg hormonok sajnos, na mindegy).


Egyébként már bocsánat, de a női nem nevében kérem ki, hogy a naivitás és tudatlanság nemfüggő lenne. Én nő vagyok, és nem így működöm. És nem is tudok röhögni azon, ha a másik ember minden butaságot elhisz.

2015. júl. 17. 00:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember azt is elhiszi, hogy a tévén pénzenergiát lehet küldeni, meg hogy zsidó gyíkemberek mozgatják a frank árfolyamát csak azért, hogy őtőle az 1+félszobás panellakását megszerezzék. Pont Réka okosságait ne hinné el senki?
2015. júl. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
A nők alapból naivabbak ők azok akik fogékonyabbak is a jósokra meg a mindenféle csodagyógyítókra.
2015. júl. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint fel kellett hozni a zsidó gyíkembereket... Ők komoly veszélyt jelentenek, te tudatlan.
2015. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sosem mondták, hogy úgy fogsz kinézni mint a Réka!

Fogyást emlegettek mindig - mármint a tornától!

Ha igazán brutális testet akarsz, akkor elkerülhetetlen a "gyúrás"!

A Réka a főnöknő ott, több tízezren imádják, éljenzik - nála senki nem nézhet ki jobban, ha hiteles akar maradni!

És még nem is láttam olyan nőt vele egy fotón, vagy ezeken a tornázós videókon, aki tényleg izmosabb lett volna mint ő.

Szerintem erőben is, és külsőben is mindenkinél jobb a követői között.

2022. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!