Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki akinek szinten volt...

Valaki akinek szinten volt nagyobbacska pocakja es sikerult lefogyjon ellatna engem jotanacsokkal, hogy sulikezdesig, azaz masfel honap alatt le tudjam adni nagy reszet es mar csak alakitani kelljen rajta, hogy ne legyen rajta felesleg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nem biztos hogy le tudod adni, attól függ mennyi felesleg van rajtad. hány kg és cm vagy? mennyi idős? sportolsz?

És ha nem másfél hónap hanem 3 alatt megy le már neki se állsz? nem értem miért miért mindenkinek ilyenkor jut eszébe, hogy 1-2 hónap alatt csodára vár... :)

2015. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok, 61 kg... igen, sportolok(kocogas, futas, ugrokotel, setalas, erosito gyakorlatok, bicikli ilyenek..) csak azt szeretnem tudni, hogy a nagy reszet hogy lehet ennyi ido alatt eltntetni, es DE! Akkor is folytatom ha 3 honap kell hozza. :)
2015. aug. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!