Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok valamenyit hizni ha...

Fogok valamenyit hizni ha futottam 2,5 km. t aztan ettem 3 kisebb szelet hazi sütit (kevert kakaosat) utana meg csinaltam 270 guggolast? Ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
A guggolast ugy hogy valtva 50essevel nyitott es zart labakkal...az utolso meg 35-35
2015. júl. 28. 21:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
Csak akkor híznál ha hátrafelé futottál volna.
2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez a nap többi étkezésén múlik... Amúgysem tudhatom, hogyan működik a tested, milyen az anyagcseréd, mennyire gyorsan futottál és mennyi kalóriát jelentett a süti.

De nem mindegy? Már megetted, ha pedig hízol 3 dekát, úgyse lesz észrevehető és lefogyhatod később.. De annyit szerintem emiatt nem fogsz.

2015. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem lehet hízni max tele lesznek a beleid.
2015. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
270 guggolást???
2015. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezzel menj orvoshoz, ez nem normális .
2015. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szepen :) mi nem normalis?
2015. júl. 29. 08:09
 7/16 anonim ***** válasza:
2,5km? en annyi miatt fel sem huznam a futocipomet, ha fogyozol bird mar ki azt a 8-10kmt bar ez sem sok...ha fenekre edzel akkol csak guggolj de csak ha jol csinalod hatra nyomott fenekkel..bar ezt zart labakkal nemtudom h hogyan is tudod elerni, de hat te tudod..mindenesetre ha kaloriadeficitbe vagy akkor nem hizol, mer fogyokuranal a kajalas a lenyeg.
2015. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azert futottam csak annyit mert kb egy hete kiment megint a terdem es csak lassan szoktatom vissza ra a labam mert meg szokott fajni...ugy guggolok hogy fenek hatra es zartabb labakkal( nem teljesen zarva) is megvlehet csinalni probald ki...az etkezesre pedig figyelek csak csinaltam sütit es nem birtam megallni hogy ne kostoljam meg
2015. júl. 30. 08:37
 9/16 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek te hogy futnal 8-10 km-t kiment terdel
2015. júl. 30. 08:39
 10/16 anonim ***** válasza:
fennt azt irod nyitott es zart labakkal..most megint mast..eldonthetnéd mer nem mindegy..monduk az se mindegy hoégy hany kilo vagy, mer ha szaz kilo akkor barmilyen mozgas jo, de ha pl 60kg akkor mar azert erdemes odafigyelni h hogyan is vegzed gyakorlatokat h szepen formasodjanak izmok..en naponta fozok sutok megis megtudom allni h ne egyek szenhidratdus eteleket, pedig ehetnék, mert napi 4orat szobabicizem 36km/h val az 144km es kb 1800kcal de persze ezeknek a gepeknek ugysem lehet hinni csak atlagot mutatnak kaloriaban, mindenesetre meg este futok mellé 1ora alatt probalom azt a 8kmt megtenni-jo futocipo a titka...de szazszonak is egy a vege, nem fogsz egy darab sutitol meghizni de fogyni se
2015. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!