Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elérhető, hogy valaha ilyenből...

Elérhető, hogy valaha ilyenből ilyen legyek? Kép lent.

Figyelt kérdés

Körülbelül ilyen vagyok:


[link]


2010. márc. 7. 00:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ilyen szeretnék lenni:


[link]

2010. márc. 7. 00:20
 2/23 A kérdező kommentje:

Most már komolyan veszem a diétát és eljárok futni, dvd tornázok stb.


Lehetséges ez, és mennyi idő alatt?

2010. márc. 7. 00:20
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden lehetséges! :-) Hogyha tényleg betartod, este nem eszel, és sok vizet iszol, emellett eljársz sportolni rendszeresen, meg lesz az eredménye. :-) Azt nem tudom neked megmondani, hogy mennyi idő után, mert ez szerintem embertől függ, de nyárra ha ilyen nem is, de hasonló alakod lehet! :-) Sok sikert, kitartást! 20/L
2010. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz, de akaraterőbe kerül. Nincs olyan hogy bekapsz egy tablettát, és ilyen leszel, remélem tudod.
2010. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Lenni lehetsz, de szerintem az már túl girhes.
2010. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Ne akarj ilyen lenni,ez már csúnya,nagyon vékony. Ehhez még képzelj hozzá kb 8kg-ot,és olyan legyél:)
2010. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem csúnya, nekem is tetszik, lennék ilyen. 20/L.
2010. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
az első képen a csajok tök jók! a másodikon lévő meg egy kis semmi.. jelentéktelen nőietlen beteges.. inkább próbálj egészségesen táplálkozni (sok zöldség) stb
2010. márc. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
de am lehetséges időt könnyebb lenne mondani ha írnál magasságot és súlyt és azt h hány kg szeretnél lenni..
2010. márc. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Itt senkinek nincs szeme?! Az első képen lévő hölgyikékből soha nem lehet olyan, mint mint a másodikon lévő kislány. A csontozatuk teljesen különböző.

Ha valóban úgy nézel ki, mint azok a lányok (tehát a vázrendszered is olyan), akkor ne várd, hogy valaha is úgy nézz ki, mint a szőke kislány. Fogyókúrázz, ha zavar a fölösleged, de ha mondhatok valamit inkább egy teltebb lány, mint egy ideg- és hiánybeteg fogyókúrázó spiné.

2010. márc. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!