Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a testalkatról? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy kép nélkül nehéz megmondani de a méretek alapján azért el lehet képzelni.

172 cm/66kg

Derék: 67 cm

csípő: 89cm

mindez 23 kg leadott kiló után.. elég sok, de ha a tükörbe nézek még mindig nem találom szépnek az alakom. Szerintetek kb mennyit kéne még fogynom?

előre is köszi a válaszokat!


2015. aug. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehet elképzelni. Nem tudjuk hogy ami rajtad van milyen arányban zsír vagy izom stb. Inkább csinálj egy képet, fej nélkül. Vagy linkelj egy olyat amin az alakodhoz hasonló csaj van.
2015. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni bocsi, mert nem mindegy, hogy hogyan oszlanak el rajtad a dolgok. Mint pl. ezen a képen is:

[link]


Képet tegyél fel légyszi. :) Úgy már tudunk majd válaszolni! :)

2015. aug. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tölts fel képet arc nélkül. :) Én 165 cm-hez derékban és csípőben is 10 centivel vagyok vékonyabb, engem sportosnak, vékonyak tartanak.
2015. aug. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számok alapján szinte teljesen egyezünk, bár nekem szélesebb a csípőm pár centivel, és így is úgy érzem, már nem kell fogynom, ill. mások is ezt mondják. De ahogy előttem is írták, minden ember más...a lényeg meg az, hogy magaddal legyél elégedett :)
2015. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!