Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent)

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok fél év alatt sikerült megszabadulnom 15 kg-tól kalóriaszámlálással és heti 2 mozgással. Most jelenleg 43,5 kg vagyok heti 4-szer sportolok (focizok) egézségesen eszem de én lapos hasat szeretnék de van egy kicsi pocakom ami azt mondják normális, reggel lapos a hasam de estére teljesen más és tudom azért mert a víz meg az étel kinyomta a hasfalam de szeretnék laposabb hasat és én arra gondoltam hogy tovább fogyjak de azt mondták hogy hogy így is 'csont és bőr' vagyok meg ha hirtelen megnövök akkor vékonyabb leszek ez igaz? Vagy mit tegyek hogy lapos hasam legyen mert ez engem már kikészít. A válaszokat köszönöm!

2015. aug. 11. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha erősíted a hasizmaidat, akkor kevésbé fog kidomborodni egy nagyobb étkezés után.

Tovább fogyás eset, még inkább ki fog domborodni.

2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, hogy 12 éves fiúként kikészít, hogy a napi evés után kidudorodik a hasad... Ha ez nem nagy mértékű, gyenge hasizom miatt, akkor tényleg ez a normális... Nincs vele baj, az ember ilyen, valahova tenni kell az ételt-ital, annak térfogata van.
2015. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú az ne legyen 43 kiló :D úristeen izmosodjál legalább 10 kiló izmot szedjél föl , minden lány utálja ha kétszer akkora mint a pasija
2015. aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hová izmosodjon 10 kilót? Szélesebb lenne, mint magasabb. Nem díjbírkózó, hanem 12 éves gyerek! Én voltam akkor 34 kiló. (Ezzel most nem arra akarok utalni a kérdezőnek, hogy a 43,5 sok, jó az, inkább én voltam túl sovány.)


Szerintem szerelj fel otthonra valami húzódzkodót, kapaszkodót, és nem feltétlen mondom, hogy húzódzkodj, de csak ha lógsz rajta egy-egy percet, már az is javít a testtartáson, laza hasfalon. Egyébként meg hamar beljebb rendezi a vacsora után kidülledő pocakot. "Mellkast ki, hasat be" jellegű tartásra észrevétlen rásegít. Egyébként bármilyen futkorászásos, lihegéses tevékenység ebben a melegben pocakpusztító. Feltéve, ha utána nem zabálod kétszeresen vissza.

2015. aug. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!