Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportot próbáljak ki?

Milyen sportot próbáljak ki?

Figyelt kérdés

100 kg vagyok jelenleg, de nem a zabálós, tunya fajta. 6 éve rendszeresen, legalább heti 4x mozgok 1 órát - bicikliztem, próbáltam gyors sétát, jártam 1 évig személyi edzővel konditerembe. Hormonbajomat vizsgálják, nem ez a lényeg.

Hanem az, hogy minden egyes mozgásfajtát utálok, egyiket sem élveztem igazán. Mind csak szenvedés volt, volt, hogy annyira untam, hogy ásítoztam 150-es pulzussal.


Csapatsportok, labdajátékok kizárva, nem szeretem őket, az egyetlen ami tetszene az a rúdtánc, de hát na.. :D

Esetleg tudnátok ajánlani valamit? Fél éve már, hogy belustultam, nem tudom tovább játszani, hogy szeretem a fentebb írt mozgásformákat.


2015. aug. 18. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
aerobikot vagy valami ilyesmi ugrabugrat probaltal mar?
2015. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz az ízületeidnek, akkor a bringa mellett max úszol és sétálsz
2015. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valamilyen küzdősport, karate? Nekem az bevált heti öt edzés. Karbantartja a tested, másfél órát simán ki lehet bírni és garantáltan nem fogsz unatkozni. Én kipróbálnám. ;)
2015. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aerobik, zumba, és társai szintén nagyon unalmas nekem.


Úszásra nincs lehetőségem, séta, bicikli a halálom már.


Küzdősportban még nem gondolkoztam, körülnézek :)

2015. aug. 18. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél szobabiciklit és nézz meg egy filmet míg tekered!
2015. aug. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam. Hidd el, pár év után nagyon unalmas.
2015. aug. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!