Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elalvás előtt...

Mit tegyek, ha elalvás előtt legalább egy órával ennem kell valamit, mert különben nem bírok elaludni?

Figyelt kérdés
:(
2010. márc. 10. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, hogy a lefekvés előtti kajálástól milyen betegségeket lehet kapni. Egy életre elmegy tőle a kedved.


Ne koplalj este, vacsorázz normálisan, és akkor nem leszel éhes később.

2010. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy kajálásra gondolok, túl sok ételtől sem bírnék aludni. De muszáj alvás előtt bekapnom pár kekszet, vagy ennem egy kis joghurtot, ilyesmire gondolok.
2010. márc. 10. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod nem lesz tőle

egészségedre

2010. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Ha fogyni is szeretnél, akkor este hat után már ne egyél. Egyébként én ezt követem, és a dietetikus tanácsára, ha rámjön az ehetnék, akkor be kell "csapni" a szervezetet. Ami ez esetben azt jelenti, hogy bekapsz 1-2 szem szőlőcukrot. Alig van benne kalória, viszont mégis jut valamihez a szervezeted. Nekem behött.
2010. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyél keveset és könnyűt egy órával a lefekvés előtt, és nem lesz semmi bajod.
2010. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és vitatkoznék. Néha természetesen lehet enni lefekvés előtt, az nem ártalmas, bár nem is egészséges. De rendszeresen, minden nap nem! Nem azért, mert hízlal, hanem mert éjszaka a szervezetnek regenerálódni kell, nem pedig emészteni.

Kekszet enni vagy nem enni lefekvés előtt, ne is haragudjatok, de önuralom kérdése.

Edd meg vacsi után 6-kor, és kipipálva.

A lefekvés előtt kajálás napi szinten és hosszú távon okozhat pl. refluxot meg rákot. Nem törvényszerű, nem minden esetben, de növeli az esélyét. Szüksége van erre valakinek...?

Ennyi.

2010. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!