Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1200 kalóriától fogyok...

Napi 1200 kalóriától fogyok vagy hizok?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Naponta 2 órát mozognék és 1200 kalóriát ennék, csak nem vagyok biztos benne, hogy lefogok fogyni, mivel azt hallottam, hogy túl kevés kalóriától is lehet hizni. Akkor most hogy van ?


158 cm, 58 kg


2010. márc. 10. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha többet használsz, fogysz, ha kevesebbet, akkor nem.
2010. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a két ora mozgás milyen intenzitásu? cska azért,mert az élsportolok megesznek napi 5-6ezer kaloriát is,vagy többet,mégsem hiznak.
2010. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 óra Pilátesz+ 1 óra aerobik ( mivel sulizok és azért kell tanuljak is egyelőre )


S akkor még van az alap kalóriaszükséglet, tehát a szervezet is éget naponta kalóriákat még ha nem is mozogsz semmit


Igy számoljátok :-D

2010. márc. 10. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés kalóriától akkor hízhatsz, ha nem tartós a csökkentett kalóriabevitel. A tested átáll takarékos üzemmódra és amint többlethez jut, raktároz. Az étrend típusa pedig azt is meghatározza, hozzányúl-e a tested a zsírtartalékhoz, vagy a hiány áthidalását a nem használt izmok lebontásával és újrahasznosításával igyekszik megoldani (a zsírraktárakat békénhagyva). Utóbbi esetben, bár fogysz, de a testzsírod legalább arányában megmarad.
2010. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
S akkor mit egyek, hogy zsirból fogyjak és ne izomból ?
2010. márc. 10. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha Te 15 évesen mindennap elmész egy pilatesre plusz egy aerobicra akkor én megeszem a kalapom...

Főleg ha eddig nem mozogtál. Vicces.

2010. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló !

Nem kell menjek sehova , mivel itthon van DVD , ezenkivül meg ki mondta, hogy nem mozogtam eddig ? xDDD


Kérlek válaszoljon az a válaszoló, aki olyan jól értett a témához és akitől még várom a választ, hogy mit egyek, hogy ne épitsem le az izmot ?

2010. márc. 10. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehérjét. Roston sült csirke vagy pulykamell,hal,zsírszegény túró. Ezekhez sok zöldséget egyél. Ebédre és vacsorára ez tökéletes. Reggelire mehet a jó minőségű szénhidrát. Napközbe gyümölcs,natúr joghurt,kefír. Egyél többször keveset,ne koplalj! Egészséges táplálkozás + mozgás
2010. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!