Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcból lehet fogyni? Ha igen,...

Arcból lehet fogyni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.
2015. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha alapból ducibb vagy, netán kövér, és sikerül lefogynod vékonyabbra, akkor az arcod is keskenyebb lesz, azon is látszani fog a változás. Ha vékony vagy és kerek az arctípusod akkor nem nagyon tudsz vele mit kezdeni :)
2015. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs ilyen, hogy csak innen, vagy onnan fogyni...

Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz és a genetikád határozza meg, hogy honnan könnyebben, honnan nehezebben... ha fogysz, általában az arcon veszik észre először, ezért van, hogy aki hírtelen fogy sokat, mindenki betegnek hiszi, mert beesett lesz az arca a szokásostól.

2015. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet. nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez a kérdés felkeltette az érdeklődésemet. Alapból nem vagyok kövér, csak az arcom volt, viszont az édességet sem kíméltem. Én leszoktam rajta.. elkezdtem nyomogatni az arcom kétoldalt.. kb 1 évig napi szinten.. megnyúlt az arcom és csontosabb is lett. Már felnőtt vagyok, nem tudom ráfogni a fejlődésre sem. Csak egy tipp volt. Ne egyél édességet, nyomogasd az állkapcsi részt be és formálódni fog.
2015. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Egyaltalan nem vagyok kover, ezert is zavar annyira hogy ilyen husis az arcom....

Kiprobalom, meg olvastam arc jogarol vagy ilyesmi :D csak azt nem tudtam mennyire hatasos..

2015. aug. 26. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annak ellenére ilyen az arcod, hogy vékony vagy, akkor nem fogsz onnan fogyni. Egyik barátnőm nagyon vékony lány, de olyan pufi az arca, mint egy hörcsögnek :) Mondjuk szerintem aranyos.
2015. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!