Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az XXS (0 méret)...

Hogy lehet az XXS (0 méret) mindenkire jó?

Figyelt kérdés
Na jó a kérdés ebben a formában furcsa de ezt figyeljétek: Mindenhol lehet olvasni, hogy ez meg az a sztár 0-ás méretű. 0-ás a 175 cm-es és a 165 cm-es sztár is. Ha reálisan belegondolunk egy sima S-es méretű polóra egy 162 cm-es vékony lányon normális de ugyanez a méret még egy magasabb vékony lányon is max a köldökéig ér. Tehát vékonyságra a 0-ás méretet el lehet érni de hosszúságra nem. Ha jól tudom ugyanez a XXS méret a nadrágok 34-36-os megfelelője. Egy 170 cm-es lányon aki teszem azt csak 50 kiló és csípőbe meg comban jó, akkor is csak a vádliájig fog érni. Szóval, hogy van ez?
2010. márc. 10. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jobb márkák ruháiból van normál alacsony és magas méret ami a hosszúságot jelenti. A magas méretnél a konfekció méretet kettővel szorozzák az alacsonynál kettővel osztják. egyes webáruházaknál ezt megnézheted ilyen pl a bonprix.hu is
2010. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de én nem vagyok az a túlzottan vékony lány és mégis Xs-es felsőket hordok. :D
2010. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát rám tuti nem jó. Sajnos:-)
2010. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 0-ás méret nem a hosszra vonatkozik, hanem a szélességre, viszont a kérdezőnek így is igaza van, mert egy 170 cm-s lány lehet akármilyen vékony, a magasságából adódóan mégiscsak szélesebb mint egy alacsony, vékony lány. Példa: nekem nadrágok közül vannak XS-es méretűek (felsőknél esélytelen a mellbőségem miatt) és egyszer vettem egy nacit, aminek a színe egész másnak tűnti a bolti világításnál mint itthon a természetes fényben, ahol már nem tetszett. A szomszédban van egy tényleg nagyon-nagyon vékony lány (170 cm, 50 kg), azt hittem, jó lesz rá (mivel amúgy is halásznadrág volt, nem lett volna ciki, ha hosszra rajta rövidebb mint rajtam), de mégse tudta felhúzni a cippzárát. Szóval ezt az XXS-es dolgot én sem értem, alacsony sztároknál (pl. Madonna) még oké, de nem hinném, hogy a 173 cm magas angelina Jolie-ra is jó lenne, pedig ő is nagyon vékony.
2010. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mmm. köszi a válaszokat. minden esetre tényleg furcsa ez a sok xxs méret mindenfelől.
2010. márc. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!