Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Többen is mondják, hogy mit...

Többen is mondják, hogy mit sír a szám gyönyörű alakom van, de én nem vagyok elégetett. Tipp?

Figyelt kérdés
Izmosabb,szálkásabb alkatú lány vagyok,és elég sok problémám van magammal. Vékonyabb szeretnék lenni, kövérnek látom magam és amikor ránézek egy-két tökéletes alakú lányra rosszul érzem magam. Eddig heti 3 szor 2 órát edzettem, aztán négy lett belőle,mostanra már 5 . Teljesen le vagyok fáradva..És ennek ellenére sem fogyok:( Gondoltam a táplálkozásomon kellene változtatni mert éjjel szalonnát sütögetek kb., meg egy tonna csoki, néha meki kaja is csúszik rendesen...de nem eszek sokat , olyan átlagos adagot. Na és most úgy csináltam h. reggelire ettem egy szelet kalácsot, utána tízórainak egy szendvicset, az ebédem meg valami gyümölcs volt(ma banán,tegnap alma),amit kb. 2 óra körül ettem. Utána semmi. Egész nap rosszul éreztem magam, ültem a villamoson egy lány eszegettet egy csokit..ott flesseltem kiakartam tépni a kezéből és aaa... aztán bekapcsoltam a tévét és állandóan a kajás reklámok mindenhol.. ez igy kibírhatatlan. Valami tipp? Vagy segítség, hogyan fogyhatnék le?:(
2010. márc. 12. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány kiló vagy?
2010. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
166 cm 53kg
2010. márc. 12. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:

tökéletes

Ne foglalkozz fogyókúrával.

2010. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a 46-47 ideálisabb lenne:(
2010. márc. 12. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Édes lányom, te hülye vagy.



Egyébként meg, elég rosszul eshet ez azoknak, akik 120 kilósan írnak ide. Ők szerinted mit érezhetnek? Ennyi erővel ki se kellene menniük az utcára a szégyentől. Nem helyes ez a felfogás.


Ne magadon változtass, hanem az értékrendeden.

2010. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*jobban mondva, ne a külsődön.
2010. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó ,lehet hogy másról van nekik szó...de ugyanúgy rossz lehet nekem is. Mikor nagynak látom magam az én "ideálomhoz" képest. Tisztában vagyok vele hogy nem az a jó ami nekem a vágyam ,de ebben a mai világban csak ezt látják a fiatal lányok...A tévében ,az újságokban, én az utcán is. Szerencsés vagyok lehetne rosszabb is,de mindig mindenkinek az a rossz ami éppen van. Sosincs olyan hogy pont jó.Most nem a súlyra gondoltam ,hanem az életben úgy mindenhol.Az emberek mindig többet akarnak , jobbat , a legtökéletesebbet. Ez utóbbiból az első kettő megvalósítható de az utolsó véleményem szerint nem . Soha nem leszünk tökéletesek,maximum közel állhatunk hozzá. Az életben , a külsőnkben mindenben .Mindenesetre sajnálom ha valakit megsértenék...Nem az volt a célom. Csak tanácsot mástól nem nagyon kapok,elküldenek..
2010. márc. 12. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

nem hülye vagy, otrombaság ilyet írni.


Testképzavaros vagy, ez egy pszichés zavar, fel kellene keresned egy pszichológust, az segíthet.

2010. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanúgy érzem magam mint te(168 cm/52 kg) Nem vagyok megelégedve magammal ,mert én is vékonyabb, formásabb lábakra,fenékre meg kicsit laposabb hasra vágyom és néha úgy érzem ,hogy alkatomnál fogva lehetetlen elérnem valamikor meg ,hogy igenis menne ez nekem.Egy ideig(kb. 1 vagy másfél hét)bírom a dolgot de aztán olyan nagy a kísértés anya veszi a csokikat,chipseket és frusztrál ,hogy tudom a konyhába mindig van és nem sikerül kibírnom.Utána rosszul érzem magam ,hogy lőttek az álomalakomnak és soha nem érem el mindig ilyen kövér maradok(járok pszichológushoz és ő mondta ,hogy ajánlja olvassak utána a testképzavarnak ,mert nálam már erről van szó)de nem tudom így gaz-e mert volt már olyanis ,hogy tükörbe néztem és vékonynak láttam magam utána jobban megnéztem magam és akkor már tejóég itt meg itt de kövér vagyok stb...
2010. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül ...Lehet nekem is el kéne mennem orvoshoz. De az nem változtatna az alakomon, max. beletörődnék abba amilyen vagyok és sosem érném el azt amit most szeretnék.
2010. márc. 13. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!